Model Page Header-3
hecklist-Private-Lesson-2-3.png

WordPress Kursu Ankara

WordPress Eğitimi 

Video eğitimlerimizle WordPress’de nasıl bir web sitesi veya blog oluşturacağınızı öğrenin. Bu kurslarda, WordPress’in nasıl kurulacağını ve SEO için yapılandırılacağını, bir WordPress teması değiştireceğinizi, bir e-ticaret web sitesi oluşturmayı ve görüntülerinizi ve yayınlarınızı açık kaynaklı WordPress içerik yönetim sistemi ile yayınlayacağınızı öğreneceksiniz.

WordPress’deki dersimiz, başlangıç ​​aşamasından başlayarak WordPress web sitenizle canlı hale gelmek için adım adım bir rehber sağlamak üzere yeni başlayanlara yönelik bir perspektiften tasarlanmıştır. Bu, yalnızca bir wordpress tabanlı sistemin kavramsal çerçevesini kapsamaz, aynı zamanda modern bir web sitesi veya bir blog oluşturma pratik yönlerini kapsar. Bu kesinlikle bir “WordPress Nasıl Yapılır” dir ve bu dersin ardından kendi mesleki web sitelerini işinizle veya kendi başınıza kurabilirsiniz.

Wordpress Özel Ders Ankara

WordPress yapı taşları ve Kurulum ile başlayacak ve İçerik Yönetimi teorisiyle takip edeceksiniz. Daha sonra, WordPress Yönetici Paneli’nin ana yapı taşlarını öğreneceksiniz. Sonraki adım Yayınlar, sayfalar ve Forumlar hakkında öğrenecektir. Eklenti Yönetimi, Web sitenize veya Blog’unuza serin galeriler ve videolar eklemeyi öğreten bir sonraki adımdır. Ayrıca, SEO ve Meta etiketleri hakkında bilgi sahibi olursunuz. Son adım, sitenizi profesyonel görünümlü yapan ve beğendiğiniz tasarımları veren temalarla ilgili olacak.

Bu dersin ardından WordPress Profesyoneli olacağınıza eminiz.

[aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”coins” text=”İndirimli Fiyatlar” relationship=”dofollow” url=”#fiyat”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”pencil” text=”İletişime Geç” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/iletisim/”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”newspaper” text=”Diğer Dersler” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/”]

Girl working with laptop

Yaratici Fikirler

Tel : (0312) 419 26 08
Cep : 0534 513 16 40
Email : info@bbkagp.com
Instagram : @bbkagp

Başarıya Doğru
Workspace
Bilgisayar Kursu Fiyatları Ankara
İnstagram’da :

[enjoyinstagram_mb_grid]