Pointing Girl 4
Checklist Private Lesson 2

PHP Özel Ders Ankara

PHP, web geliştiricilerinin güçlü web siteleri oluşturmasına yardımcı olacak paha biçilmez bir araçtır. PHP’nin ne kadar güçlü olmasına rağmen, öğrenmesi bazen çok zor görünüyor ki PHP özel ders‘le bu iş kolay olur.

 

Bu günlerde, bir web sitesi olmadan hiçbir yerde bulunmuyorsunuz. Bu nedenle web geliştirme becerilerine büyük bir değer var. PHP, en yaygın olarak kullanılan betik dillerinden biridir, kendi web sitenizi oluşturabilmeniz veya şirketinizin durumunu iyileştirebilmeniz için dilin temellerini öğrenmenize yardımcı olacaktır. Web sitenizin geliştirme becerilerini bir sonraki seviyeye taşıdığınızda PHP’nin gücünü keşfedin.

PHP ​​kursu sırasında, PHP geliştiricilerinin başlangıç ​​yapması gereken kavramları keşfedin. Profesyonel eğitmeniniz, pratik uygulamaların yanı sıra egzersiz dosyalarını içeren kodlama örnekleri ile temel bilgilerin sağlam bir şekilde kavranmasını sağlayan pratik dersleri birleştirir.

PHP syntax, geliştirme ortamını ve diğer temel kavramları öğrendikçe takip edin. Veritabanı depolama, nesne tabanlı geliştirme, standart PHP kütüphanesi ve temel SQL dili komutları gibi daha gelişmiş konuları keşfedin.

Gelişmiş PHP Programlamayı Öğrenin

PHP kursu sırasında, web sitenizin geliştirme becerilerini bir sonraki seviyeye taşıdığınızda PHP’nin gücünü keşfedin. Profesyonel eğitmeniniz, egzersiz dosyalarını içeren kodlama örnekleriyle kavramların sağlam bir kavrayışını sağlayan pratik dersleri birleştirir, böylece gerçek pratikte pratik yapabilirsiniz.

Fonksiyonları, tarih ve zaman manipülasyonunu, hata ayıklamayı ve uygulama günlüğünü öğrendikçe takip edin. Dizeleri kullanma, REGEX, çalışma zamanı hatası işleme, dosya kaynaklarının kullanımı, bir CSV dosya biçimindeki verileri okuma ve ayrıştırma dahil dosya tarihini değiştirme.

Veri tabanı erişimi, tasarım desenleri, posta işlevi, PEAR, PHP Uzantısı ve Uygulama Deposu ve cURL, HTTP istekleri yapmanıza olanak veren bir kütüphane kullanma yöntemlerini öğrenin.

PHP becerilerinizi bir sonraki seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

 

[aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”coins” text=”İndirimli Fiyatlar” relationship=”dofollow” url=”#fiyat”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”pencil” text=”İletişime Geç” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/iletisim/”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”newspaper” text=”Diğer Dersler” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/”]

Girl working with laptop