Video Çekimi Ankara

 

Etkinlik Kayıt Servisleri, etkinliklerin profesyonel kalitede video ve ses kayıtlarını yapar. Aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz:

  • Video ve ses kaydı
  • Canlı video akışı
  • Düzenleme ve Post-prodüksiyon
  • Video barındırma ve teslimat

Doğum günü Video Çekimi Ankara

Her olayı en büyük potansiyeline çekmeye adanmış bir ses ve video prodüksiyoncıyız. Konserler, spor etkinlikleri, okul oyunları, mezuniyetler veya başka herhangi bir özel etkinlik olsun, sanatçılar ve organizasyonlar için anlamlı bir video kaydı yaratabiliriz. Her kelimeyi veya notayı duyabilmeniz için kristal netliğinde ses elde etmek için yüksek kaliteli ses ekipmanları kullanıyoruz.

Video Çekimi Ankara

Dans Resitalleri, Gösteriler, Konserler, Yarışmalar, Tiyatro Prodüksiyonları ve aralarındaki herşeyi çekiyoruz! yüksek kaliteli ses donanımlarını ve en modern dağıtım teknolojisini kullanarak, bu hizmetleri size veya kuruluşunuza sağlayabiliriz!

Evlilik teklifi Video Çekimi Ankara

Spor etkinliği, konferans, görüşme paneli veya başka bir canlı etkinlik türü olsa da, herhangi bir teslimat biçimi için kaydedebilir, düzenleyebilir ve üretebiliriz. Ayrıca, herhangi bir platformda paylaşmak için vurgulanmış bir video da oluşturabiliriz.

Kaliteli Video Çekimi Ankara

Yüksek kalitede video kaydı yapmak için gereken personel, ekipman ve deneyime sahibiz. Etkinlik düzenleyicileriniz ve sunum yapanlarınızla iyi çalışıyoruz ve çok önemli katılımcılarınıza verimli ve nazik bir şekilde hizmet ediyoruz.

Profesyonel Video Çekimi Ankara

Tecrübeli, donanımlı ve çalışkan personel ile hizmetinizde!

Şirketinizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde anlatmak için video kayıtları kaçınılmazdır. Bu kritik zamanda, kayıt ihtiyaçlarınızın profesyonelce ele alınacağından emin olmak istersiniz. Hiç kimse yoğun bir etkinliğin taleplerini ustalıkla kullanmada bizden daha iyi olamaz!

Etkinliğinize gidin ve tüm oturumları dijital olarak kaydedin.
Sunucunun senkronize ses veya video ile çekilen tüm slaytlar da dahil olmak üzere, tüm konferansın bir kayıt paketini oluşturun.
Tüm üretim masraflarını ve seyahat masraflarını üstlenin.
Hareketli şehir merkezindeki etkinlik merkezlerinden ve otel balo salonlarından sessiz dağın tepelerine kadar, etkinliğinizin başarılı olması için ne yapmanız gerektiğini biliriz!

Bir etkinlik planlıyorsanız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir etkinlik kaydı üretiminin nasıl yapılandırılabileceğini görmek için iletişime geçebilirsiniz.