Müzik Klip

Bir müzik videosu, duyulmamış kalmakla küresel bir megastar patlamak arasındaki fark olabilir.

Gangnam Style, The Harlem Shake ve Soulja Boy dansının kültürel altınları için müzik videoları, YouTube ve sosyal medyanın gücüne sahibiz. Bu popüler kültür fenomenleri hakkındaki fikriniz ne olursa olsun, kendi müzik videoları olmasaydı, bunların muhtemelen belirsizliğe gömüleceğine şüphe yok.

 

Çekim, kurgu & Montaj, Renk Düzenlemesi ve Editlemesini Yaptığımız Müzik Klip

 

Yönetim, Çekim, kurgu & Montaj, Renk Düzenlemesi ve Editlemesini Yaptığımız Müzik Klip

 

Çekim ve Editlemesini Yaptığımız Klipler

Görsel Efekt ve Editlemesini Yaptığımız Klip

Hedefleriniz Güney Koreli megastar PSY’den daha mütevazı olsa da, bir müzik videosu konserler almanıza, takipçi kazanmanıza ve parçalar satmanıza yardımcı olan güçlü bir tanıtım varlığı olabilir. YouTube artık gezegendeki bir numaralı müzik akışı platformudur ve hızla yeni müzik keşfi için ana kaynak haline gelmektedir. Bu nedenle YouTube’da temsil edilmenin bir sanatçı veya grup olarak size önemli faydaları olabilir. Video aynı zamanda tek başına bir ses akışından çok daha ilgi çekici, müzik videolarını sosyal medyada paylaşmak için ideal hale getiriyor. Ve bir video için iyi bir fikirle, bir sonraki viral hissi yakalayabilirsiniz.

Aglow Films olarak, müzik konusunda tutkuluyuz. Aslında, ekibimizin bir kısmı da müzisyen, gruplarda çalıyor ve yıllarca konser veriyor. Videolar hazırlamanın yanı sıra müşterilerimiz için ısmarlama müzik parçaları yapıyoruz. Bu yüzden müzisyen veya sanatçı olmanın ne demek olduğunu ve çalışmanızdan yaşanabilir bir geçim sağlamanın ne kadar zor olabileceğini anlıyoruz. Rekor satışlarda ciddi düşüşle birlikte, sanatçılar zanaatlarını sürdürmek için sayısız şekilde çeşitlendirmek zorunda kalıyor. Justin Beiber bile bugünlerde parfüm satmak zorunda. Zavallı piç.

Yine de yardım etmek için buradayız. Sizi bir sanatçı veya grup olarak temsil eden ve müziğinizi tamamlayan bir müzik videosu fikri bulmanıza yardımcı olacağız. Videonuzun olabildiğince çok kişi tarafından görülmesini en iyi şekilde nasıl sağlayacağınız konusunda size pazarlama tavsiyeleri de vereceğiz.

Müzik videolarının yanı sıra canlı stüdyo ve konser videoları da sunuyoruz. Bunlar, daha dar bütçeli sanatçılar için harikadır ve canlı olarak neler yapabileceğinizi görmek isteyen plak şirketlerine ve tanıtımcılara göndermek için mükemmeldir. Öyleyse, canlı bir demo kaydetmeyi planlıyorsanız, neden aynı anda video kaydetmeyi düşünmüyorsunuz?

Bir müzisyen olarak muhtemelen hiç paranızın olmadığını anlıyoruz. Sorun değil … bir nevi. Oldukça mütevazı bütçelere hitap edebiliriz, bu yüzden neler yapabileceğimizi görmek için iletişime geçin!