Drone Çekimi Ankara

Pazarlama için Drone Fotoğraf ve Video çekimi

Yüksek kaliteli drone fotoğrafçılığı ve videografisi ile pazarlama ve promosyon malzemelerini yeni zirvelere taşıyın. FAA sertifikalı ve tam sigortalı İHA pilotlarımız, görkemli, çekici ve büyüleyici pazarlama ve medya kampanyaları oluşturmak için yüksek çözünürlüklü video, 360° panoramik fotoğraflar ve daha fazlasını yakalayabilir.

Drone’lar, tatil endüstrisinin, emlakçıların ve emlak geliştiricilerinin mülklerini gösterme şeklini değiştiriyor. FlyGuys, çok çeşitli açıları ve görünümleri vurgulayan hava fotoğrafçılığı veya son derece ayrıntılı sanal turlar oluşturmak için kullanılabilecek videografi ile olsun, mülk pazarlamasını yükseltmek ve dönüştürmek için sürükleyici medya oluşturabilir.

Amaç ister bir ülke kulübüne yeni üyeler çekmek, ister bir tatil beldesine ziyaretçi çekmek veya yatırımcıları ticari bir mülke çekmek olsun, drone fotoğrafçılığı ve videosu, izleyiciyi siteye taşıyarak hem yakın hem de son derece ayrıntılı bir deneyim sunar. mülkün kapsamını ve derinliğini vurgulayan geniş görünümlerle birlikte.

Pazarlama ve Medya için Drone Fotoğrafçılığının Faydaları

  • Yakındaki turistik yerler veya güzel manzaralar gibi bir mülkün etrafındaki alanı vurgulayın.
  • Bir mülkün daha önce hiç görülmemiş bakış açılarını sağlayın.
  • Sürükleyici video ve sanal turlar sağlayın.
  • Web sitelerini yeni, yüksek çözünürlüklü görüntüler, panoramik fotoğraflar ve videolar ile güncelleyin.
  • Mülkünüzün çarpıcı fotoğraflarıyla yüksek kaliteli basılı materyaller ve broşürler oluşturun.

Drone Fotoğraf ve Videografi Hizmetleri

Pazarlama ve medya, drone fotoğrafçılığının popüler kullanımları olsa da, bu yenilikçi ortamın başka birçok kullanım alanı vardır. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarımız ve videolarımız, aşağıdakiler gibi çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir:

Arazi ve mülke verilen fırtına hasarının değerlendirilmesi.
Çatı onarımı ve bina restorasyonu ve bakımı ihtiyacını belirleyin.
İnşaat ve şantiyelerin ilerlemesini kuşbakışı izleyin.
Koşulları değerlendirmek için çevre düzenlemesini, otoparkları, ekipmanı ve diğer varlıkları inceleyin.

 

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Görüntü yakalama hizmetlerimizin erişimini pazarlama ve medyanın çok ötesine genişleterek, çok sayıda endüstriye kapsamlı hava fotoğrafçılığı ve videografi hizmetleri sunuyoruz.