Videografi ve Film Düzenleme

Dijital pazarlama stratejinizde video kullanmak, marka bilinirliğini arttırmanın, müşterilerinizi eğitmenin ve elbette işinizin sürekli büyümesini teşvik etmenin harika bir yoludur.

Videgraphy hizmeti Ankara Kızılay

Bazı ilginç istatistiklerle başlayalım –

  • Her gün YouTube’da 500 milyon saat video içeriği izlenmektedir.
  • ABD’deki internet kullanıcılarının% 85’i çevrimiçi video izlemektedir.
    Video kullanan web siteleri, kullanmayan web sitelerinden daha iyi dönüşüm sağlar.
  • Bu muhtemelen bugün online pazarlamacıların% 87’sinin neden video kullanmayı sevdiğini açıklıyor.

İşinizde video mu kullanıyorsunuz?

Eğer öyleyse, o zaman senin için iyi! Bunun dışında küçük bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Aslında temiz ve profesyonel görünen videolar oluşturma!

İşte size nasıl yardımcı olabiliriz.

Genel video dosyalarınızı profesyonel görünümlü pazarlama video içeriğine dönüştürmenize yardımcı olacak deneyimli ve yaratıcı bir film editörü arıyorsanız, size yardımcı olabilirim.

Eğer benim için çalışmam gereken bir banka hesabınız yoksa ve bankayı bozmadan oluşturulmuş bazı profesyonel videolara gerçekten ihtiyacınız varsa, size burada yardımcı olabilirim.

Profesyonel video düzenleme hizmetim dünyanın her yerinden müşterilere sunuluyor.

Videgraphy hizmeti Ankara

İşte size şaşırtıcı videolar oluşturmanıza nasıl yardımcı olabiliriz!

1. Ham video çekimi
İşletmeniz için bazı güçlü pazarlama veya reklam videoları oluşturmayı planlıyorsanız, tesislerinizin bir turu veya ekip üyelerinizle bir röportaj veya belki de gelecek ve gelecek etkinliğiniz için bir video reklamı veya Projeniz için gelip görüntüleri yakalayabilmem için uygun bir tarih ve saat ayarlamalısınız.

Yakalamanın kalitesi kişisel gereksinimlerinize ve bütçenize bağlıdır, ancak daha fazla esneklik için 1920 x 1080p’de 25 veya 50fps’de video çekebilirim veya 24fps kalitesinde veya daha yüksek 4K’da kaydedebilirim.

Ayrıca, ses kalitesinin video kalitesi kadar önemli olduğuna inanıyorum, bu nedenle videolarınızın en yüksek kalitede, sıkıştırılmamış, özelleştirilmiş ses ayarlarıyla kaydedilmesini sağlayabiliyorum. Bazı video görüntüleri hakkında konuşmayı planlıyorsanız, bu önemlidir.

2. Ham video düzenleme
Gözden geçirmemi, düzenlememi ve biçimlendirmek istediğin bir görüntün varsa, tek yapmanız gereken ham video dosyalarınızı MP4 veya MOV biçiminde göndermek, ham dosyalarınızı cilalı hale getirmek için film şeridi fikirlerinizle birlikte. videolar.

Tüm yaratıcı şeyleri sizin için yapacağım ve hatta sahte videoların bazı örneklerini göndereceğim, böylece modun değiştirilmesi, aydınlatmanın ayarlanması, kullanılan filtrelerin eklenmesi, renk- de dahil olmak üzere filminizin yönünü değiştirmek için kendi önerilerinizi yapabilirsiniz. sınıflandırma ve daha fazlası.

3. Görsel ve ses geliştirmeleri
Video dosyalarınızda canlılık ve ton yoksa, endişelenmenize gerek yok. Profesyonelce renk derecesinin yanı sıra, video içeriğinizin epik görünmesini sağlamak için uygun LUT filtreleri de kullanabilirim. Ek olarak, videonuzda ses kalitesinin düşük olmasından daha kötü bir şey yoktur, sesiniz makul derecede iyi olduğu sürece, daha da geliştirilmesine yardımcı olabilirim.

4. Özel Giriş ve Çıkışlar
Pazarlama videolarınız için 10 saniyelik bir giriş ve çıkış konusuna mı ihtiyacınız var? Belki de vloglarınız için hoş bir intro ya da YouTube kanalınız için tam gelişmiş bir fragman videosuna ihtiyacınız var?

Bunları tamamen sıfırdan oluşturabilir ve hatta marka renklerinizi, logonuzu ve pazarlama mesajınızı profesyonel seslendirme ile birleştirebilirim.

Videgrapher hizmeti Ankara Kızılay

5. Başlıklar ve Ek Açıklamalar
Bana çalışmam için bana film şeridinizi gönderebilir veya başlıklar ve ek açıklamaların videonuzda nereye yerleştirilmesini istediğinizi bildirebilirsiniz.

6. Arka Plan Müziği
Videolarınıza eklemek için kendi müziğiniz var mı?

Eğer yaparsan, o zaman harika! Anahtar kareleri ekleyerek, seviyeleri, EQ’ları ve daha fazlasını ayarlamanın yanı sıra videonuzla profesyonelce kopyalayabilirim.

Herhangi bir müziğiniz olmasa bile, hangi tür müziği dahil etmek istediğinizi bana bildirin ve projenizde kullanmak isteyebileceğiniz bazı örneklere bağlantılar göndereceğim.

Video projelerimizde kullandığım tüm müzik kişisel ve ticari kullanım için lisanslıdır.

7. Grafikler ve Etkileri
İşinize veya YouTube’daki Vlog Kanalı’na bakmaksızın videolarınıza efektler eklemek, videolarınızın profesyonelce öne çıkmasına yardımcı olabilir.

Ancak, gerçekten abartma gerek yok! İstediğiniz efekt ve grafikler için fikirlerinizi paylaşabilirsiniz ve gerisini bana bırakabilirsiniz.

Videgraphy fiyatı Ankara Kızılay

8. Geçişler 
Videolarınızdaki ana sahneleri ve b-roll’ları, ince geçişler ile birlikte kesintisiz bir şekilde aktarabilirim.

9. SD Karta veya Online Transfer’e Aktarın
Hangisi sizin için en uygunsa, videolarınıza acilen ihtiyaç duyarsanız, dosyalarınızın DropBox veya TransferNew ile aktarılmasını sağlayabilirim.

Veya videolarınızın size gönderilmesini istiyorsanız, izlenen posta yoluyla güvenli bir şekilde SD Kartta gönderebilirim.