3D Modelleme ile ürün ve hizmetlerinizi daha iyi sunar ve daha çok müşteri çekebilirsiniz. Çok ilgi çeken 3D Modelleme günden güne daha büyümekte. Bu hizmet çok ileri kalitede sunulmakta ve en kısa zamanda siparışınız hazırlamakta.

3D Modelleme Uygun Fiyat Ankara

3D Modelleme Ankara, çağdaş teknoloji büyük adımlar attı ve kültürümüz birçok gelişme ile damgasını vurdu. Bunlardan biri giderek daha kullanışlı hale geliyor ve o 3D modelleme yazılımı. Bu büyüyen alan da daha kazançlı hale geliyor ve bu alanda daha fazla iş var. İşte 3D modelleme yazılımını kullanan 6 endüstri:

1. Eğlence

3D modelleme büyümesinin kullanımını görebileceğiniz en belirgin yerlerden biri eğlence alanındadır. Geniş bir 3D modelleme kullanmadan Hollywood’dan çıkan büyük bir film (veya birçok popüler televizyon şovu) yok. Özel efektlerde, yalnızca daha önce hiç var olmayan ortamlar yaratmakla kalmaz, doğal olarak ortaya çıkan olağanüstü olayları yaratmakla kalmaz, aynı zamanda yapay olduğunun bile farkına bile varmayacağınız şeylerin eklendiği çekimlerin yapılması nadir değildir. Bilgisayar Grafik Görüntüleme’yi (genellikle “CGI” olarak anılır) kullanan 3D grafik sanatçıları, orta Amerika’da olması beklenen bir sahneden palmiye ağaçları çıkarmaya benzer şekilde sahnelere parçaları kaldırabilir.

 

2. Oyun

3D modelleme yazılımının belirgin olduğu bir diğer alan da oyun alanında. Video oyunları daha gerçekçi hale geliyor. İster uzaylıları yok edip, ister animasyonlu otomobilleri sadece bir çok insandan daha fazla hızla sürüş olsun, sahneler, sahne ve hatta insanlar gerçek sahneler, sahne parçaları ve insanlar gibi daha fazla görünmeye başlamış olsunlar. Video oyunları için 3D modellemede kurslar sunan üniversiteler giderek artmaktadır.

3. Mimarlık

Onlarca yıldır, oluşturucular, planları ve planları, genellikle yeni binanın ilk “resmi” olan, genellikle gerçekçi olan bir çizime çevireceklerdi. Geleceğe hoş geldiniz. Şimdi, bu kaplamalar bilgisayarda yapılır ve hareketler ve derinlikler ekleyebilirsiniz, böylece müşteriler görüş açısını (kuş gözü veya yer perspektif görünümü dahil) gösteren bir “sinek” görebilirler. Ayrıca, görünümler yapı içinde de gidebilir. Bu şekilde, müşteriler projelerinde tam olarak ne olduklarını bilirler.

3D Modelleme Ankara

4. Yayıncılık

Ders kitaplarının yayıncıları ve diğer illüstrasyon kitapları 3D modellemeyi daha fazla kullanmaktadır. Erişim ve telif hakkı sorunları da dahil olmak üzere, çeşitli nedenlerden dolayı elde edemeyebilecekleri resimleri göstermelerine olanak tanır. Bazen resimler hayali olabilir ve bir sanatçının, insanlığın hiç görmediği şeylerin, örneğin tarihi olaylar veya geleceğin vizyonları gibi versiyonunun gösterilmesine yardımcı olabilirler.

5. Reklamcılık ve Pazarlama

3D modelleme sanatçıları, reklamverenlere ve pazarlamacılara ürünlerini ideal durumda tasvir etmelerinde yardımcı olabilir. Şirketlerin yeni otomobiller, yeni ürün ambalajı ve prototipler üzerinde ciddi tasarruflar yapmalarını sağlar. Eğer ‘oynamazsa’, bilgisayar modelini değiştirerek düzeltebilirler. Ek olarak, doğru sunumu geliştirdikten sonra, ürünü üretimde sermaye yatırmadan önce satmak için kullanabilirler.

6. Jeoloji ve Bilim

Jeologlar ve bilim adamları, depremleri ve okyanus siperlerini simgeleyen, stres etkilerini görmelerine izin veren yeryüzünü modelleyen modeller oluşturmak için 3B modelleme kullanabilirler. Buna ek olarak, onları etkileyen çeşitli faktörler de dahil olmak üzere uçuş örüntüleri gibi hareketi benzetebilirler.

[gm album=24]