3D RENDERING & GÖRSELLEŞTİRME

Her büyüklükteki proje için birçok 3D hizmeti sunuyoruz

3D dijital Render, 3D modelleme ve konsept geliştirme konusunda uzmanız. Hizmetlerimiz, kurum içi ekipleriniz için kaynak dosyalar, üreticiler için ilk yönergeler ve hatta müşterileriniz için pazarlama materyalleri olarak kullanılabilecek dijital varlıklar üretir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, tasarımlarınızı sergilemek için tasarlanmış tam gelişmiş iç görselleştirmeler veya tasarım ekibinizle ayrıntıları ortaya çıkarmak için basit beyaz arka plan işlemeleri oluşturabiliriz. Aşağıda hizmetlerimizin bir özetini bulabilirsiniz.

3Ds Max, Maya, Cinema4D ve Blender

3D Çizimler Nerede Kullanılıyor?

 • Eğitim
  Öğrencilerin algı düzeylerini geliştirmek ve bilgi ve beceri kazanmalarına yardımcı olmak için yüksek kaliteli animasyonlu 3D etkileşimli e-Öğrenme çözümleri üretmek.
 • Sağlık hizmeti
  İlişkileri göstermek ve sağlık personeline insan vücudunun çalışma şeklini öğretmek için ayrıntılı vücut parçalarını şekle dönüştürmek.
 • Mimari
  Kullanıcıların inşaattan önce bile mümkün olan en iyi şekilde deneyimlemelerini sağlamak için mülklerin gerçekçi iç ve dış görünümlerini tasarlamak.
 • İmalat
  Ürünü temsil etmek ve karmaşık endüstriyel yapıları ve sistemleri sorunsuz bir şekilde tasarlamak için ayrıntılı mekanik CAD çözümleri.
 • Takılar
  Her zevke ve renge uygun takıları çok daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için her türlü model süsleri çizilmiş bir eskiz üzerinde görselleştirmek.
 • Eğlence
  İzleyicinin dikkatini çekmek için dinamik karakterler, görsel ve işitsel efektler, videolar, reklamlar, filmler ve TV şovları için 3B varlıklar oluşturma.
 • Perakende
  Müşteri deneyimini, marka görünürlüğünü ve şirket satış rakamlarını iyileştirmek için ürün özelliklerini ayrıntılı olarak sergilemek.
 • Otomotiv
  Aracın performansını analiz etmek, tasarım etkinliğini hızlandırmak ve maliyetleri azaltmak için araç detaylarını uygun ve güvenli bir şekilde oluşturmak.
 • Pazarlama (Marketing)
  Ürünün kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlamak için dijital strateji, halkla ilişkiler, SMM, marka bilinci oluşturma ve reklamlar için üst düzey tasarımlar oluşturmak.

Unreal Engine 5, Clo3D

Lumion 3D

[gm album=62]

CLO 3D – Marvelous

[gm album=65]

Rhino 3D

[gm album=176]

Rhino & CLO 3D

[gm album=72]

3D Stüdyo Işıklandırma

[gm album=141]

3D Duvar Kağıdı Tasarımı

[gm album=160]

3D Konsept Tasarımı

[gm album=165]

3D Ürün Tasarımı

[gm album=180]

İş Akışımız

İş akışınızın neredeyse her aşamasına uyum sağlayabiliriz ve işleri sorunsuz hale getirmek için mevcut tasarım ekiplerinizle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. İşlerin nasıl yapıldığının ayrıntılarını her zaman bilmek istemediğinizi biliyoruz; sadece iyi ve zamanında yapılmasını istiyorsun. Yaptığımız bu. Her projeye bir optimizasyon zihniyeti ile yaklaşıyoruz ve uygun maliyetli bir iş akışı yaratıyoruz.

 

Nihai Ürünler

Kaba taslaklarla başlıyoruz, CAD dosyaları oluşturuyoruz, 3D modeller oluşturuyoruz, 3D renderlar oluşturuyoruz ve ardından post prodüksiyon yazılımımızla her şeyi sonlandırıyoruz. Zaten her şeye sahipseniz, ancak son işlemeler burada başlıyoruz. Sadece kafanızda takırdayan bir fikriniz varsa, oradan başlamaktan mutluluk duyarız. Amacımız, işletmenizin tasarım araç kutusunda bir araç olmak ve mümkün olduğunca faydalı olmaktır.


Kavramsal Tasarım, Bir Evin 3 Boyutlu Mükemmellik İçin Planlanması Demektir
kavramsal tasarımYeni bir evin veya tadilatın kavramsal tasarımı, hayallerin aktığı ve hayallerin yapıldığı eğlenceli aşamadır.

Sıfırdan başlamak veya mevcut bir düzende önemli bir değişiklik yapılmasına yardımcı olmak için özel bir ev üreticisiyle iletişime geçtiğinizde, çoğu insan tam olarak neye ihtiyaçları olduğu veya bütçenin ne olacağı konusunda net bir fikre sahip değildir.

“Bitmiş ürün tamamen beklentilerimizi karşıladı. Diğer Kerr projelerini gördüm ve hepsi çok iyi uygulandı”


Son derece deneyimli özel ev inşaatçıları ve ev yenileme uzmanları olarak, onları gerçeğe dönüştürme yolunda tüm fikirleri tartışmanın değerini biliyoruz.

Önemli konulara öncelik verebilmemiz için bolca soru sormak için zaman ayırdığımız için kendimizle gurur duyuyoruz. Bu tartışma, ihtiyaçlarınızı anlamamıza yardımcı olur ve yeni yaşam alanınızı nasıl hayal ettiğinizi netleştirir; hem işlevsel hem de estetik olarak nasıl bir araya gelmesi gerektiği.

 • Ailenizin büyüklüğü nedir?
 • Yaşam alanınız sizin için ne yapmalı?
 • Evde ne kadar kalmayı düşünüyorsun?
 • Bütçeniz gerçekçi mi?
 • Öncelikler nelerdir?

Bu tür soruları ve daha fazlasını, sizin özel gereksinimlerinize ve tercihlerinize en uygun olanı tam olarak belirlememize yardımcı olmak için soruyoruz.


Bir ev inşa etmenin veya yenilemenin kavramsal tasarım aşamasındaki sürecimiz, ihtiyaçlara öncelik vererek ve uygun bir bütçeyle yardımcı olarak insanların kendileri için gerçekten önemli olanı keşfetmelerine yardımcı olmaktır. Bu sürecin bir parçası, yeniden tasarlamaya çok fazla harcamanıza gerek kalmamasını sağlamaktır – kavramsal bir tasarım yapmak, herkesi hemen doğru yola sokar ve hedefe doğru birlikte çalışır.

Resim Mükemmel Ev Tasarımları
Neye ihtiyaç duyulduğu ve ne istendiği konusunda hepimiz net bir fikre sahip olduğumuzda, ödüllü ev tasarımcılarımız sihirlerini yapmak için işe koyulur, ön kat planları, çizimler ve bazı durumlarda 3D modeller oluşturur. Orijinal fikirlerinizin şekillenmeye başladığını görmenin heyecanıyla kalbiniz biraz daha hızlı atacak.

“Kaliteli işçiliğinden, kişisel bütünlüğünden, güvenilirliğinden ve dürüstlüğünden oldukça etkilendik.
Kerr İnşaat ile çalışmak bir zevkti”

Hayal gücü harikadır, ancak sonunda nasıl görüneceğinden emin değilseniz, yeni bir özel evin yüksek kaliteli ürününü veya büyük bir tadilatı uygun şekilde planlamak ve bütçelemek zor olabilir.

Kabul edelim: Vizyonun gerçek görünmesine yardımcı olan her şey buna tamamen değer. Kurtarmaya teknoloji.

3D modelleme
3D modellemedeki en son gelişmeler, çok uzun bir yol kat etti ve etkileyici sonuçlar aldı. Hayal gücünün sınırlarının kaldığı yerden devam etme, planladığınız projenizin çarpıcı detaylarına kadar harika renderlerini sunma gücüne sahiptir.

Yetenekli kurum içi ev tasarımcılarımız, sayısız bileşen ve özellik dahil olmak üzere nihai genel görünümü tasvir etmede gerçekçi bir iş çıkaran güncel yüksek teknoloji programlarını kullanır.

Ve elbette, çeşitli kavramsal bina görüntüleri ile birlikte bütçeler güncellenecektir, böylece sürecin başından itibaren maliyetlerin kontrolü sizde olacaktır.


Hangi projeye başlamayı düşünüyor olursanız olun, size herhangi bir oda veya yükseklik için, içeride veya dışarıda, onu görselleştirememe sorununu çözen özel 3D modelleme gösterebiliriz.

Bu, sizin ve ailenizin yalnızca projenizin genel alanını, orantısını ve stilini değil, aynı zamanda pencere stilleri ve boyutları, boya renkleri ve dolap düzenleri gibi daha ince ayrıntıların etkilerini de görmenin harika ve zahmetsiz bir yoludur; artı güzel döşeme ve birçok ek kaplama seçeneği.

Konsept 3D tasarımlarımız çok gerçekçi. Bu görüntülemeler, ev sahibinin bitmiş odayı/odaları birçok açıdan görselleştirmesine ve çeşitli sonlandırma seçeneklerinin tüm düzende birlikte nasıl çalıştığını görmesine olanak tanır. Bitmiş ürünün bu yenilikçi son teknoloji ürünü işlemesi, yapımdan ÖNCE değişiklik yapma yeteneği verir. Bu, mal sahibine stressiz bir inşaat süreci için tam olarak istediklerini vermenin yanı sıra paradan ve zamandan tasarruf sağlar.


Photorealistic Post Production Ankara ileri Vray Small

3d Modelleme Animasyon Ankara Lumion Katalog

3Ds Çizim Modelleme Ankara Render Post Production Kızılay Çankaya

3Ds Max Kursu Ankara Ücretleri

3 boyutlu gerçekçi render vray

Post Production Vray Ankara 3ds Max

Modelleme Animasyon Ankara Kızılay

3Ds Max Modelleme Animasyon Ankara

3Ds Max Modelleme Animasyon Ankara Kizilay

3Ds Max Modelleme Post Production Render Ankara

3Ds Max Animasyon Modelleme Post Production Ankara

3Ds Max Animasyon Post Production Render Ankara 2

Photorealistic Render Katalog Brochure Post Produksyon Ankara

 

Post Production Ankara Vray Render Photorealistic

3D Max Kursu Ankara

Gerçekçi Render Ankara Vray Photorealistic

3 boyutlu photorealistic Render Ankara Vray

Gerçekçi Render Ankara Profesyonel Vray Dersleri

Photorealistic Render Ankara Vray Modelleme

Photorealistic Render Ankara instagram

Photorealistic Render Ankara Vray fiyatı

Photorealistic Render Ankara Vray

Photorealistic Render Ankara

Photorealistic Render Ankara Vray Post Production

Photorealistic Render Ankara Vray Özel Ders

Photorealistic Render Ankara Vray ileri

Photorealistic Render Özel Ders Ankara 3D Max Vray Kursu Bedava

Photorealistic Render Özel Ders Ankara 3D Max Vray Kursu

Photorealistic Render 3D Max Vray Kursu

Photorealistic Render Özel Ders Ankara 3D Max Vray

Photorealistic Render Özel Ders Ankara 3D Max Vray Kursu ücretsiz

 

 Modellemeyi kullandığım video :

 

photorealistic Vray render Ankara ileri özel dersler

3d-modelleme-render-ankara-vray-dersleri

3D Max Vray Profesyonel Ankara Kızılay

3D Max Modelleme Vray Render Photoshop Edit Özel Ders Ankara 001

3D Max Modelleme Vray Render Photoshop Edit Özel Ders Ankara 003

 

 

 Similasyon, 3 Boyutlu Animasyon, Seslendirme 

3Boyutlu Logo Animasyon