Sosyal Medya Pazarlamacılığı

social-media-yonetimi-Ankara-ÇankayaSosyal Medya Nedir? İşinize nasıl yardımcı olabilir? Sosyal medya hizmetimizin işinizin başarılı olmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

İnsanlar sosyal medya terimini duyduklarında zihinleri genellikle Twitter ve Facebook’a yönelir, ancak orada birçok platform vardır. Müşterilerinizle bağlantı kurabileceğinizleri bulmak gerçek anahtardır.

social-media-yonetimi-AnkaraBizim sosyal medya hizmeti, çeşitli sosyal medya ağlarında mesajlarınızı tamamen kontrol altında tutmanız için tasarlandı ve kendi benzersiz ticari zorluklarınızı ve hedeflerinizi anlamanıza dayanıyor. Her şeyde olduğu gibi, bir boyut nadiren herkese uyar ve bu nedenle sosyal medya hizmetimiz şirketiniz için en önemli olan konuya net bir şekilde odaklanır.

socyal-medya-yönetimi-Fiyatı-Ankara-Çankaya

Sosyal ekibimiz nasıl yardımcı olabilir?
Asla iyi tanıtılmış bir #epicfail kampanyasına ya da ‘En Büyük 10 Sosyal Medya Felaketi’nin bir derlemesine düşmediğinizden emin olacağız… Ayrıca, insanların sizinle konuşmak istediğini bildiğimiz için hesaplarınızı tamamen devralmayacağız. pazarlama ajansınızdan gelen sürekli, tek yönlü satış mesajlarını dinleyin. Sosyal medya pazarlama hizmetimizin bir parçası olarak aşağıdaki konularda yardım ve rehberlik sağlıyoruz:

Sosyal Medya instagram Yonetimi Ankara Kızılay Fıyatları

Sosyal Danışmanlık
Son hedeflerinize dayanarak sizinle birlikte sosyal bir strateji geliştirmenize yardımcı olacağız. Sadece rehberlik gerektiren kurum içi pazarlama ekipleriniz olabilir veya sosyal varlığınızı sıfırdan oluşturmamız için bize ihtiyacınız olabilir. En iyi yaklaşımı bulmanıza yardımcı olacağız.

 

Marka Yönetimi
Kanallar boyunca uygun kullanıcı adlarını ve profilleri bulma ve koruma. Markanız kesinlikle çok önemlidir ve bu nedenle, potansiyel müşteri sorunlarını övgüye dönüştürmek için sosyal ekibimiz her zaman hazır olacaktır.

socyal-medya-yonetimi-Ankara-Çankaya-Uygun Fiyat

Sosyal Ton ve Doğa
İşletmelerin sosyal medyayı kullanma şekilleri büyük farklılıklar göstermektedir. İşletmenizin tam olarak istediğiniz şekilde tasvir edilmesini sağlayarak, sizin için doğru ses ve stil tonunu bulmanıza yardımcı olmak için orada olacağız.

Sosyal Medya Yonetimi Ankara Kızılay Fıyatları

Sosyal Medya İzleme
Sosyal ağları bir araya getirerek, sizin hakkınızda kiminle konuştuğunu, ne söylediklerini, ne düşündüklerini ve olumlu olup olmadıklarını bildiğinizden emin olacağız. Bu, her zaman konuşmanızın önünde olmanızı, ihtiyacınız olduğunda katkıda bulunmaya hazır olmanızı sağlar.

Sosyal Medya Yonetimi Ankara Fıyatları

Sosyal PPC
Standart güncellemelerin yanı sıra, sosyal reklamlar varlığınızı iyileştirmek veya yeni bir ürüne ilgi göstermek için kullanılabilir. Bu, tanıtılan Twitter hesapları veya trendleri, Facebook ve LinkedIn Reklamları veya sponsorlu YouTube, Instagram veya Pinterest içeriği aracılığıyla olabilir.

Sosyal Medıa Yonetimi Ankara Fıyatları

Sosyal PR
En yetkili yayıncıların, blog yazarlarının, gazetecilerin ve etkileyicilerin bazıları ile olan yakın ilişkilerimiz ve ilişkilerimiz, içeriğinizin hak ettiği kapsamı alması anlamına gelen çevrimdışı ve çevrimiçi içerik arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olabileceğimiz anlamına gelir.

socyal-medya-yonetimi-Ankara-Çankaya

Yaratıcı Tartışma
Sosyal ekibimiz, markanın kapsamını derhal sektörünüzün dışına çıkaran daha fazla konuşmaya yol açan ve işarete tamamen vuran hızlı, reaktif güncellemeler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Medıa Yonetimi Ankara Fıyatları Kızılay

 

Raporlama ve Analiz
Verileri seviyoruz ve sosyal medya raporlarımız, yalnızca sosyal çevrelerinizde değil tüm pazarlama kanallarınızdaki gelecekteki etkinlikleri belirlemeye ve bilgilendirmeye yardımcı olacak.

 

Çapraz Kanal Promosyonu
Raporlama ve analizlerimizden edindiğimiz bilgileri kullanarak, mesajınızın hedef kitlenize ulaştığından ve tüm pazarlama kanallarınıza uyduğundan, size internet üzerinden tutarlı ve anında tanınabilir bir ses sağladığından emin oluruz.