3D Ürün Modelleme

Ürünlerinizi üretmeden önce modelleyerek satışa çıkabilirsiniz. Binlerce mobilya, makine, ahşap ürünleri v.s. üretip depo peşinde olmak yerine, 3D çizdirip siteye yükleyip veya katalog yapıp satışa çıkabilirsiniz. Böylelikle beğenilmeyen ürünü boşuna üretmemiş olursunuz.

Profesyonel, yüksek kaliteli 3D Ürün Modelleme ve Animasyon hizmetlerimiz, üreticiler, Mobilya Tasarımcıları, Dekoratif Malzemeler, Elektronik, Oyuncak ve diğer ürüne dayalı Şirketler gibi çeşitli İşletme ve Sanayi Segmentleri için dijital modeller ve animasyonlar güçlü dijital pazarlama aracı olarak kullanılabilir.

Çeşitli endüstriler ve sektörler, örneğin Elektronik, Oyuncaklar ve tasarım maskotları, simgeler, logolar, karakterler veya hatta baskı tasarımları için kullanılabilen 3B ürün modelleme hizmeti için temel uzmanlığa ve yıllara dayanan tecrübeyle hizmet vermekteyiz. 3B Ürün Modelleme Portföyümüzü inceleyin veya daha fazla bilgi için bize ulaşın.

 

Ürün Modelleme Bize ne Sağlar?

 

  • Prototip

3D modelleme, ürünleri prototip etmenin en iyi yoludur. Ürünlerimizi görüntülemek için kullandığımız 2D görüntülerin aksine, 3D modeller farklı görünümlere yardımcı olur ve ürünün diğer boyutlarını (genel ölçekle karşılaştırıldığında derinlik, genişlik, yükseklik vb.) Anlamaya yardımcı olur.

 

  • Ölçümler

3D modelleme yazılımı üreticilerin ürünlerini gerçek dünya ölçülendirmenin yanında sergilemelerine olanak tanır. Sırt çantalarında olduğu gibi, 3B modelleme, potansiyel müşterilerin ürünü bir kişinin standart bir yüksekliğiyle karşılaştırmasına olanak tanır.

 

  • 360 derece görüş

2D görüntüler tekil bir görünüm sundu. Farklı açılardan alınan görüntülerle bile karşılaştırma oldukça rahat değildir. Üreticiler, 360 derecelik görüntülerle boyutları gerçek zamanlı olarak gösterebilirken, ambalajın, konturlarının, renk tonlarının, boyutlarının ve ürünün diğer görsel yönleri hakkında daha iyi ayrıntılar sunabilirler.

 

  • Animasyon

Animasyonlar, bir ürünün tam olarak nasıl çalıştığını ve hangi görevlerin konabileceğini sergileyerek görsel önemi daha da genişletecektir. Bu şekilde, müşteri beklentisi geleneksel pazarlama uygulamalarından uzakta daha iyi karşılanmaktadır.

 

3D modelleme, ürünleri ekranda hayata geçirir. Araştırmalar, ürünün 3D modellerinin bir müşterinin ürün üzerinde bulunabileceğine olan güvenine ve güveni artırdığını ve ihtiyaçlarına mükemmel biçimde uyacaklarını ortaya koymuştur. 3D modelleme avantajları, 3D ürün çekimlerinden ticari animasyonlara ve gerçek ambalajlamaya kadar çeşitlilik gösterir. Bu, ürün fikrini müşterilere, müşterilere, yöneticilere, geliştiricilere ve ürünle ilişkili tüm paydaşlara iletmenin en iyi yoludur.

 

  • Güçlü Pazarlama

 

Müşterilere yeni ürün fikirleri sunmaktan mühendislere bir yenisini sunmak için bir ürün prototipi sunmaya başlamaktan, 3D modelleme e-ticaret dünyasında artan bir popülarite kazanmıştır. Birçok şirket 3B illüstratör kiralamaya ve yepyeni bir departman oluşturmaya başladı. 3D modelleme maliyet etkin bir yatırımdır, ancak sonuçlar son derece yararlıdır. İster çikolata çubukları ister lüks bir sedan; ürünün 3D görünümü, düz 2D görüntülerden daha pazarlanabilir. Birkaç üreticinin CG illüstrasyonu fikrinden hâlâ rahatsız olmalarına rağmen, son gelecekte kesinlikle pazarlama sürecini devralacak.

 

 

  • Yaratıcılık

3D pazarlamacılar için yaratıcı fırsatlar sunar. Görüntü kavramı, elle çizilmiş eskizlerden kavram çizimine ve gerçek zamanlı modellemeye birçok geçiş içerebilir. 3D modelleme resminin ana takıcıları bugün otomobil üreticilerini içeriyor. Yaratıcı modelleme, tasarımcıların iş akışından ödün vermeden sanatsal bir çıktı seviyesi oluşturmalarına olanak tanır. Ürün tasarımı ile, 3B modelleme, üreticilere bir avantaj sağlayan komple bir pakettir. Bu, aynı zamanda, teknolojinin pazarlamacılar lehine yaratıcı bir şekilde kullanılmasının en iyi yoludur. Sürekli araştırmalarla daha fazla fırsat artmaktadır ve bu yakın gelecekte kesinlikle e-ticaret dünyasını etkileyecektir.

[gm album=24]