Yeşil Perde ( Green Box , Chroma Key ) Çekimi

Yeşil Perde Ankara, uygun fiyatlı, yayın kalitesi ve yeşil ekran video prodüksiyon’lardandır.

Chroma Key Ankara

 

Burada, multimedya projenizi muhteşem bir sunuma dönüştürecek, hedef kitlenize göz kamaştıracak garantili chroma key teknolojisini keşfedeceksiniz.

Green Box Tanıtım Video Youtube Çekimi Ankara

YouTube eğitim videolarından TV reklamlarına kadar her şeyi makul bir fiyata çekmek için ideal bir mekandır. Mesajınızı geliştirmek için yeşil ekranın potansiyelini tam olarak araştırmanın zamanı gelmedi mi?

Green Perde Ankara Çekimli

Greater Boston alanındaysanız ve en son teknolojiyi ve deneyimli bir ekibi kullanarak geliştirmek istediğiniz bir video projeniz varsa, ihtiyacınız olan yetenekli destek ve alan için Green Screen Ankara‘dan başka bir yere bakmayın.

Yeşil Perde Çekimi Ankara

Yeşil Perde Nedir?

Yeşil Ekran – Yeşil Ekran, Green Screen, hava durumu tahmin yayınları için yaygın olarak kullanılır, burada bir haber sunucusu, canlı televizyon yayınları sırasında genellikle büyük bir CGI haritasının önünde dururken görülür, ancak gerçekte büyük mavi veya yeşil bir arka plandır. Mavi bir ekran kullanırken, rengin mavi olduğu görüntünün bölümlerine farklı hava haritaları eklenir. Haber sunucusu mavi kıyafetler giyiyorsa, kıyafetleri de arka plan videosu ile değiştirilecektir.

Green Perde Ankara Çekimli

Chroma key Ankara, eğlence endüstrisinde filmler, video oyunları ve kurumsal video prodüksiyonlarında özel efektler için de yaygındır.

Chroma Key Ankara

Chroma keying, tek tip ve belirgin herhangi bir rengin arka planlarıyla yapılabilir, ancak çoğu insan ten renginden tonda farklı olduğu için yeşil bir arka plan daha sık kullanılır. Filmin çekildiği veya fotoğraflandığı konunun hiçbir kısmı destek olarak kullanılan rengi çoğaltamaz.