Mimari Çizim Modelleme Render

3B mimari modelleme, bir yapının veya mimari tasarımın fiziksel bir temsilini oluşturmayı içerir. Modeller, kağıt, bloklar ve ahşap dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelerden yapılabilir. Mimarlıkta 3D modeller, planlama onay aşamasında, tasarım aşamasında veya kaynak yaratma aşamasında çok önemli bir unsur olabilir. Özel bir 3B mimari modelle, tüm paydaşlar önerilen projenin ölçeğini ve oranını hızlı bir şekilde görebilir ve anlayabilir.

Medya & Grafik olarak, mimari projelerinizi tasarım, planlama ve görselleştirme aşamaları dahil tüm aşamalarında desteklemek için geniş bir yelpazede serbest mimari 3D modelleme hizmetleri sunuyoruz. Ticari veya konut olsun, her tür ve büyüklükteki proje için 3D mimari modeller oluşturulabilir.

3Ds Çizim Modelleme Ankara Render Post Production Kızılay Çankaya

Yaratıcı, el yapımı ve 3D baskılı mimari model çözümleri
3D sanatçılarımız, tasarımınızı anlama ve mimari projeniz için yenilikçi çözümler bulma uzmanlığına sahiptir. Mimari modelinizi daima fikrinizi temsil edecek şekilde uyarlarız. Mimari modellerini görselleştirmelerine yardımcı olmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

El yapımı mimari modeller, bazı gayrimenkul projelerinde oldukça kullanışlıdır. Basılı modellerin sağlayamadığı benzersiz bir orantı, perspektif ve ölçek duygusu sergileyebilirler. 3D sanatçılarımız, tasarım konseptini hayata geçiren projenizin doğru bir fiziksel temsilini oluşturabilir. Herhangi bir tasarım tercihi için işlevsel, yaratıcı 3D modeller geliştirme bilgi ve becerilerine sahiptirler.

3D baskı, mimari modeller oluşturmak için mükemmel bir alternatiftir. 3D baskı hizmetlerimiz, yalnızca birkaç saat içinde son derece hassas 3D baskı tasarımları oluşturma yeteneğine sahiptir. Bu yöntem daha esnektir, bu nedenle müşterinin geri bildirimlerine göre değişiklik yapmak daha kolaydır. Birkaç 3D baskı firmasıyla iyi bir ilişkimiz var ve özel ihtiyaçlarınız için sizi en iyi şekilde yönlendirmekten mutluluk duyuyoruz.

Son derece ayrıntılı bir mimari 3B model, inşaat sırasında çok zaman ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Sunta modellerinden köpük modellere kadar farklı model ortamlarında çalışma becerisine ve deneyimine sahibiz. Şaşırtıcı 3B mimari modeller ortaya çıkarmak için en son 3B mimari çizim tekniklerini kullanıyoruz.

Herhangi bir binanın 3D modellemesi, en yüksek geometrik simetriye ve görüntü detaylarına sahiptir. Ek olarak, tekliflerimizi akıllıca tasarlıyoruz, böylece müşterilerimizin en uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli 3D çizim hizmetlerine sahip olmasını sağlıyoruz.

3D modelleme hizmetlerimizi aşağıdakilere sunuyoruz:

  • Mimarlar
  • Mühendislik danışmanları
  • Bina hizmet müteahhitleri
  • İç mimarlar
  • Emlak satıcıları
  • Dijital multimedya firmaları

Mimari 3D modelleme hizmeti, mimarlar, genel müteahhitler, paydaşlar, mal sahipleri ve inşaatçıları içeren bir müşteriye hitap ettiğimiz temel hizmetlerimizden biridir. Şirketin kuruluşundan bu yana önemli sayıda konut, ticari ve konaklama projesini başarıyla teslim ettik.

Post Production Ankara Vray Render Photorealistic

3B mimari model türleri

Dış modeller
Dış modeller, sivil alanları ve bina çevresinde çevre düzenlemesini içeren binaların tasarımlarıdır. 3D modellerimiz, malzemeler ve dokular gibi tüm dış unsurları hızlı bir şekilde anlamanıza yardımcı olacaktır. Arka bahçenizin içinde bir yüzme havuzuyla nasıl görüneceğini bilmek ister misiniz? Bu araçları kullanarak hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İç modeller
Bunlar iç mekan planlamasını, mobilyaları, renkleri, bitişleri ve güzelleştirmeyi gösteren modellerdir. İç modeller, bir binanın içinden göreceğiniz manzaralar, ev tasarımcıları ve ev satmak isteyenler için çok önemlidir, çünkü bitmiş bir evi görselleştirme yeteneği, onu hızlı bir şekilde satmanın anahtarıdır.

Post Production Vray Ankara 3ds Max

Peyzaj modelleri
Bunlar, köprüler ve yürüyüş yolları gibi özellikleri temsil eden peyzaj tasarımlarıdır. Şehirler ve kasabalar gibi büyük ölçekli planlar planlarken, peyzajın nasıl görüneceğine dair bir fikre sahip olmak büyük fayda sağlar. Bu aynı zamanda çalılar, ağaçlar, çiçekler ve çimenler gibi yeşillik tasarımını da içerir.

Kentsel modeller
Bu modeller çeşitli şehir bloklarını, kasabaları, köyleri, kampüsleri, askeri üsleri, endüstriyel parkları vb. temsil edecek şekilde inşa edilmiştir. Planlama ve geliştirme için önemli bir araçtır. İstediğiniz kadar çok veya az ayrıntı içerebilirler. Örneğin, deneyimli bir modelci, çıplak bir şehri veya bir kentsel peyzajı, insanlardan çöp kutularına kadar uzanan ayrıntılarla dolu olarak tasvir edebilir.

 

3D Modelleme Hizmetlerinin Avantajları
Görselleştirme araçları kullanılarak tasarım, teknik bilgisi olmayan müşteriye de kolaylıkla iletilebilir.
Modelleme sürecinde geniş düzeyde ayrıntı ve hesaplamalar mümkündür, bu da zamandan tasarruf sağlar ve hassasiyeti artırır.
‘Akıllı’ işlevsellik, otomasyon görevlerini yerine getirerek zaman ve çabayı azaltabilir.
İnşaat/imalatta gecikmeye neden olan çeşitli elemanlar arasındaki çatışmaların erken tespiti.
‘Yapılabilir model’, fiziksel inşaat gerçekleşmeden önce projeniz hakkında daha iyi bir fikir verir.
Genel olarak kaliteyi artırır ve zaman ve maliyeti azaltır.
3B olarak modellenen bir bina, bir projenin yaşam döngüsü ve ekipleri boyunca dayanabilen, aynı zamanda tasarımcının tasarım seçimleri konusunda kararlar almasını sağlayan inşa edilebilir bir modeldir. Bu nedenle, bir tasarımın 3B modellemesi yalnızca yapıyı görselleştirmek için değil, aynı zamanda iletişim ve planlamaya da yardımcı olur. Müşteri, modeli bir planın, kesitlerin ve yüksekliğin 3B ve 2B görünümlerinde analiz edebilir ve etkileşime girebilir.

3Ds Max, Sketchup v.b. dünya çapındaki müşterilerin prestijli projelerini içeren dijital modeller sağlama konusunda on yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Mühendislik ekibimiz, daha iyi 3B modeller sunmak için sektördeki en yeni ve en gelişmiş 3B yazılımlarla öğrenir ve kendilerini düzenli olarak günceller. Ve benzersiz aerodinamik süreçlerimiz daha karlı projelere yol açar.

[gm album=24]