Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz, siz ve müşterileriniz arasında doğal olarak gerçekleşen iki yönlü sohbete katılmak için şirketinizi daha iyi bir konuma getirmeye odaklanmıştır.

Sosyal Medya Hizmetleri Ankara AnimasyonHizmetlerimiz, insanların sizinle ilgili olarak nerede konuştuğunu, en iyi şekilde dahil olabileceğiniz alanları ve marka bilinirliğini artırmak için kullanmanız gereken taktikleri göstermek için tasarlanmıştır.

Sosyal medya denetimimiz, rekabetçi analizimiz ve özel olarak oluşturulmuş etkileşimli stratejilerimiz sayesinde, size sosyal web’den nasıl yararlanabileceğinizi ve ziyaretçileri sitenize nasıl başarıyla yönlendireceğinizi yapacağız.

Sosyal Medya Hizmetleri Ankara Çankaya

Sosyal medya hizmetlerimiz şunları içermektedir:

  • Sosyal medya pazarlama stratejisi:

Bir sosyal medya veya etkileşimli pazarlama bütçeniz var ancak nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? İhtiyaçlarınızı değerlendirebilir, fırsatları belirleyebilir ve uzun vadeli sosyal medya başarısı için özel eylemler yazabiliriz.

Sosyal Medya Hizmetleri Ankara Video Edit

  • Uygulama kuralları:

Sosyal medya ile ne yapmak istediğinizi zaten biliyor musunuz, ancak karmaşık ve görünüşte öznel bir manzarada gezinmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Gelecekteki gelişim ve iletişim için marka bütünlüğünü, farklı ortamlara uyumu ve en iyi uygulamaları sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız.

Sosyal Medya Hizmetleri Tasarımları Ankara

  • Yazılım önerileri:

Yüzlerce SEO aracı varsa, açık kaynaklı yazılımın patlaması ve daha geniş bir kitleye bağlı olarak binlerce sosyal medya aracı daha var. Performansı, fırsatları, yönetimi ve daha fazlasını izlemek için araçlar bulmak zor olabilir. Seçimlerinizi bütçe, kaynaklar ve ortamlara göre daraltabiliriz.
Sosyal medya denetimi: Bu denetim, sitenizin çeşitli sosyal ağlarda varlığını derinlemesine analiz eder ve iyileştirme yolları için bir strateji sunar. Her sitenin Digg veya Instagram’da bir yeri olmamalıdır, bu yüzden önerilerimizi niş fırsatlar ve ilgili genel taktikler dahil olmak üzere gerçekçi seçeneklere sunuyoruz.

Sosyal Medya Hizmetleri instagram Ankara

  • Rekabet analizi:

Rekabeti videolar, bloglar, linkbait, widget veya topluluk oluşturma ile inanılmaz bir iş yapıyor mu? Onların taktiklerini, potansiyel servis sağlayıcılarını ve endüstrinizdeki etkilerini sarsmak için uygulamaya başlayabileceğiniz eylem uyarılarını belirleyeceğiz.

  • Sosyal profil oluşturma:

Katılmanız gereken ve insanların sizinle ilgili konuştukları sosyal ağları belirleyeceğiz. Ziyaretçileri çekmek ve iki yönlü sohbeti kullanmak için kendi sosyal medya profillerinizi oluşturmanıza ve yönetmenize de yardımcı oluruz.
Rozet oluşturma ve strateji: Onlara faydalı veya kendileriyle alakalı bir şey vererek kullanıcılarınıza sevinç yaymak ister misiniz? Sizi sektörde bir otorite olarak konumlandıracak ve bariz bağlantı kurma faydaları sağlayacak etkileşimli rozetler oluşturabiliriz.

Sosyal Medya Hizmetleri Ankara

  • Widget stratejisi geliştirme:

Web sitenizi inceler ve etkileşimli bir widget kampanyasından faydalanıp faydalanmayacağınızı analiz ederiz. Bu, siteniz için hangi widget türünün işe yarayabileceğini, başarı olasılığını ve rakiplerinizin neler yaptığını (veya yapamadığını) ve onları nasıl yenebileceğinizi tanımlamayı içerir.
Blog tasarımı, kurulumu ve / veya optimizasyonu: Doğru şekilde kurulmamış bir blog okurları etkilemeyecek veya ihtiyacınız olan arama motoru avantajlarını sağlamayacaktır. İhtiyaçlarınız için en iyi blog platformunu bulmak için sizinle birlikte çalışacağız, blogunuzu en baştan başarı için optimize etmenize yardımcı olacağız ve hem kullanıcılar hem de arama motorları için daha erişilebilir hale getirmek için nasıl ayarlayacağınızı göstereceğiz.

Sosyal Medya Hizmetleri Fiyatı Ankara

  • Blog stratejisi geliştirme:

Daha büyük blog topluluğunda kurumsal veya kişisel markanız için yer açan bir blog stratejisi oluşturmak için sizinle birlikte çalışabiliriz. Bu, blog gönderileri için fikirler üretmeyi, gönderilerin kendilerini yazmayı, farkındalık oluşturmak için diğer bloglara nasıl yorum yapabileceğinizi göstermeyi ve daha fazlasını içerebilir.

  • Topluluk oluşturma stratejisi geliştirme:

Hangi toplulukların izlemeye değer olduğunu, rekabetin ne yaptığını ve bu topluluklara doğal olarak nasıl girebileceğinizi ve ilişkiler kurabileceğinizi özetliyoruz. Bu strateji belgesi ayrıca, endüstrinizdeki önemli konuşmaları nasıl ve ne zaman, nasıl ve kime ulaşmanız gerektiğini tanımlayacaktır.
Topluluk izleme: Topluluk inşasını tahsis etmek için kendi bünyesinde bir ekibiniz yok mu? Sizin için önemli olan toplulukları izleyebilir, bunlar arasında markanızı veya anahtar kelimelerinizi izleyebilir ve hem olumlu hem de olumsuz sözlere proaktif olarak yanıt verebiliriz.

Sosyal Medya Hizmetleri Ankara Kızılay