TV kanallarına çekim, edit, kurgu montaj ve animasyon çalışmaları

Iran International için animasyonlu video edit kurgu

Iran International için İran kadın futbolçılar hakkında video edit kurgu yaptığım çalışma

Iran International için çekim ve edit yaptığım çalışma

Afghanistan International için çekim ve edit yaptığım çalışma

Afganistan Büyükelçiliğin’de Afghanistan International için çekim ve edit yaptığım çalışma

3 kameray ve drone ile çeşitli açılardan çekim yapıyoruz

TELEVİZYON VİDEO YAPIMI NEDİR?

Televizyon video prodüksiyonu, TV veya yayın için film medyasının prodüksiyonunun, filme alınmasının ve post prodüksiyon düzenlemesinin planlanmasını, oluşturulmasını, işe alınmasını ve koordinasyonunu içerir.

Canlı televizyonda yayınlanan film ve video medyasının oluşturulması, büyük ölçüde televizyon video prodüksiyonuyla temsil edilen çeşitli adımları veya teknikleri içerir.

TV, kablolu yayın veya ticari yayın için içerik oluşturan yapımcılar, üretim sürecinin önemini ve televizyon için video içeriği üretirken gerçekleştirilen çeşitli adımları anlıyorlar.

Televizyon video prodüksiyonu, baştan sona TV için videoların oluşturulmasını; Bu, hikayenin fikri ve yaratılmasından, prodüksiyonun işe alınmasına ve koordinasyonuna, filme alınmasına ve içeriğin prodüksiyon sonrası düzenlenmesine kadar her şeyi içerir.

Televizyon video prodüksiyonunun bu üç adımı, videonun televizyon seti aracılığıyla dağıtıma hazırlanırken erken planlanması, filme alınması ve düzenlenmesi olarak daha iyi anlaşılabilir.

Çoğu insan kelimeleri okumaktansa resimleri görmeyi tercih eder; çünkü biz tembeliz! Resimleri izlemek, web sitesindeki metni okumaktan çok daha kolaydır. Örneğin YouTube’u kullanarak video içeriğini kolayca yükleyip tüketebilmemiz, artık kendi ticari televizyon kanallarımızı geliştirdiğimiz anlamına geliyor.

Web sitenizin ziyaretçilerine ücretsiz bilgi vermek için videonuzu kullanın. Bu onların dikkatini çekecek ve sunduğunuz hizmet veya ürünlere ilgi duymalarını teşvik edecektir.

Şirketimiz deneyimli yayın profesyonelleri tarafından yürütülmektedir ve ticari video prodüksiyonuna yaklaşımımız, işletme sahiplerinin kendi bağımsız televizyon kanallarını yayınlıyormuş gibi çalışmaktır.