Photoshop : Dünyanın en ünlü resim edit ve 2 boyutlu tasarım programı. Photoshop kullanarak rotuş yapmak en yaygın işlerden birisi. Ayrıca afiş, broşür v.b. photoshop’ta daha hızlı ve kolaylıkla yapılır. İleri seviyede photoshop öğrenmek iş hayatın yanında özel hayatıda canlandırır.

Photoshop Özel Ders - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

After Effect : Video Edit işleri her zaman önemlidir. Adobe After Effect kullanarak daha önceden çektiğimiz videoler editleyip daha güzel şekile getirebiliriz. Ayrıca sevdiğiniz insasnlara süpriz videolar hazırlayabilirsiniz. After Effect çok profesyonel bir program olduğu için yapacağınız işler böyle şeylere sınırlanmıyor. 3Ds Studio Max’te yapılan ham animasyon işleri, After Effect’e alınıp, editlenip profesyonel bir video olarak yayına hazırlanabilir.

After Effect - Video Edit - Düğün Videosu - intro - Logo Animasyon - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

Illustrator : Adobe’in başka güzel programı, vektorel işleri hazırlamak için. Tasarım işlerinde kendinizi uzaman hisetmek istiyorsanız illustrator öğrenmeniz sizi bir adım daha ileriye taşıyabilir.

illustrator - Vektörel Çizim - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

Indesign : Magazin ve Katalog tasarlamak için önde gelen isimlerden birisi. Adone indesign’la magazin tasarlamak ve onu editlemek çok kolay ve hızlı.

inDesign Özel Ders - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

Adobe Premiere Pro : Adobe şirketi tarafından geliştirilen video düzenleme yazılımı Adobe Premiere’in 6.5 sürümü sonrasındakiler için belirlediği genel serinin adıdır. Bu bağlamda Adobe Premiere 7.0 / Adobe Premiere Pro 1.0 olarak tanımlanmıştır. Yarı profesyonellerin, öğrencilerin ve ev kullanıcılarının tercih ettiği yazılım, basit ev videoları ve bazı prodüksiyonlarda kurgulanabilir. Matrox ve Decklink kartlarıyla uyumlu çalışır. En büyük avantajı After Effects ile olan uyumudur. Ayrıca Adobe Photoshop ile de uyumludur. Aslen bilgisayarın genel verimine oranlı çalışan Adobe Premiere Pro, uyumlu olduğu donanımlarla kullanıldığında tam video işleme, efektleme ve gerçek zamanlı giriş-çıkış sağlama gibi özelliklere de sahiptir. CS4 ve CS5 sürümlerinde büyük sıçramalar yapmıştır. Final Cut Pro gibi Mac tabanlı video düzenleme programı benzeridir. Tv ve film sektörlerinin kullandığı ve tercih ettiği bir programdır. Yeni dönem sürümlerde, günümüzün önemli video biçim ve standartlarının da (HD, 24P v.s) işlenmesi mümkündür.

premiere-kursu-ankara

Adobe Flash : Adobe Flash interaktive site ve uygulama tasarımlada kullanılır. Görsel güzelliği ve ensek çalışma ortamı bu programı dünya çapında popülerliğini sağlamış. Fiyatlarım uygun şekilde program’a bağlı 40-70 TL arası olur. Pazarlık sünnettir, buyüzden uzun vadeli derslere indirim yapılır. Ders yeri benim evim, öğrenci evi veya bir eğitim merkezi olabilir.

Flash Özel Ders Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

Corel Draw : Vektorel işleri hazırlamak için Adobe illustrator’un yanında en önemli isimlerden birisi. Grafiker iş ilanlarında illa ki ismini görürsünüz.

Corel Draw Özel Ders Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

3Ds Studio Max : 3 boyutlu tasarım ve animasyon işler için 3Ds Max öğrenmek en önemli aşamadır. Modelleme, Texture ve Render işleri 3Ds Studio Max programında daha ensek ve hızlı şekilde yapılabilir.

3Ds Max Özel Ders - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

ZBrush : 3 boyutlu modellemek ve detaylandırmak programı. 3 boyutlu çizim ve detaylandırmakta daha ileri seviyeyi düşünüyorsanız zBrush öğrenmek adımlardan birisi.

zBrush Özel Ders - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

Website Tasarımı : website tasarımı çok büyük ve kapsamlı bir kavram. Kendinizi dünyaya tanıtmak için adımlardan birisi bir portfolio site tasarlaması. Bu işleri yapmak içinde Domain, Host, HTML, WordPress, Adobe Muse, Adobe Dreamweaver, Adobe Edge gibi kavlamlarla tanışmak ve uygulamak parlak bir gelecek için önde gelen isimlerdir.

Website Tasarımı Özel Ders - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

İngilizce : İngilizce, dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulur. İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. İngilizce; artık birçok meslekte gereklilik haline gelmiştir. Dünya üzerinde birçok ülkede resmî dil İngilizcedir. Resmî dil olmadığı pek çok ülkede de yabancı dil olarak öğretilmektedir. Birleşmiş Milletler’in resmi dilidir. İngilizcenin hızla büyümesinin dünyada birçok dilin ölümüne neden olduğu ve dilsel çeşitliliği azalttığı iddia edilir; bununla birlikte İngilizcenin zamanla farklı diller üretme potansiyeline sahip olduğu da düşünülür.

İngilizce Özel Ders - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

Farsça : Farsça, İran İslam Cumhuriyetinin resmî dilidir. Okullarda öğretilen dil ile konuşma dili farklıdır. Okullarda öğretilene ketābi (kitaptaki gibi) denir. Konuşmada bazı harfler düşer, kısaltılır veya değişime uğrar. Örneğin kitap dilinde na mi danam (bilmiyorum) sözü söylenişte ne mi dunam olarak, na mi khaham (istemiyorum) sözü ne mi kham olarak telaffuz edilir. Fiyatlarım uygun şekilde program’a bağlı 40-70 TL arası olur. Pazarlık sünnettir, buyüzden uzun vadeli derslere indirim yapılır. Ders yeri benim evim, öğrenci evi veya bir eğitim merkezi olabilir.

Farsça Özel Ders Ankara - Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

Mesaj'la Sıpariş Verme İmkanı !!!

sms-icon

Sadece bir kısa mesaj’la bilgi alabilirsiniz. Kısa mesajla sıpariş verip, sms’le takip edebilirsiniz.

whatsapp

Günümüzde populer olup çok yagın şekilde kullanımda olan WhatsApp uygulamasın bizde aktif olarak kullanıyoruz. Yeter ki 0534 513 16 40 numarasdına mesaj atıp bilgi isteyin. WhatsApp’la işleri yaptırıp takip etme tatını alın.

sms-icon

Akıllı telefonların populer uygulaması olarak, yaygın şekilde kullanan Viber programın bizde kullanıyoruz.

Skype-icon

İnternet’le görüntülü bağlanıp isteklerinizi aktarabilirsiniz. Skype bu işlemleri kulaylaştırıyor.

Line-icon

Popular konuşma uygulaması olan Line programın kullanıyoruz. Sizde eğer bu programı kullanıyorsanız, bide line’la sıpariş vermeği deneyin.

Tüm iletişim yollarıyla sıpariş verebilirsiniz. En kısa zamanda dönüş yapılıcaktır.

Güzel Kadın Mesaj Okumakta

Hizmetler

Grafik Tasarım

style-parkour-hip-hop-girl-dance-sparkle

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Afiş Tasarımı

Broşür Tasarımı

Katalog Tasarımı

Kitap Tasarımı

Magazin Tasarımı

Rotuş Tasarımı

Website Tasarım

uptown-computer

WordPress

Joomla

HTML

HTML5

Flash

3D Modelleme

3D-Design-hd-Image-Picture

3Ds Max ile Modelleme

zBrush ila Modelleme

Render

Video Edit & Animation

googlelondonstudio-hotseat

Tanıtım Filmleri

3 Boyutlu Animasyon

2 Boyutlu Animasyon

Seslendirme

Özel Ders

Lesson in a school class. Isolated 3D image.

Bilgisayar Tasarım Programları Özel Ders

Genel İngilizce Özel Ders

TOEFL Özel Ders