Ankara Maya Kursu Modelleme & Rigging & Animasyon

Medya ve Grafik iletisim 2

Maya Kursu Hafta içi hafta sonu ve esnek eğitim saatleri ile ve Maya ile Modelleme Animasyon Örnek çizimler ile konu anlatımı

Maya Animasyon Kursu Ankara

Maya Kursu Ankara

Maya modelleme kursu Ankara da olan ders konuları Maya özel ders’te aynı sunuluyor.  Özel derste birebir ders olduğu için daha verimli geçiyordur. Animasyon ve modelleme programı olan Maya, similasyon ve eğlenme sektörün’de geniş çapta kullanılmaktadır.

Maya eğitim kursumuz, konuları Mayanın Animasyon, kemikleme, modelleme, ve bir çok diğer özelliklerini dikkata alarak çalışacağımız kursdur.

 

Maya Modelleme Kursu Ankara

Maya 3 boyutlu animasyon programı, Alias firmasınca uzun yıllar çıkarıldıktan sonra 2006 yılında 7.0 sürümü sonrası Alias firmasına ait diğer tüm yazılım ürünleriyle birlikte Autodesk firmasınca satın alınan komple çözüm sunan bir animasyon paketidir.

Tasarım ve görsel efekt iş ve işlemleriyle uğraşan tüm dünya profesyonellerinin tercih ettiği bir yazılım olmasıyla da bilinir. Tercih edilmesinin bir sebebi de, açık script yapısıdır. Profesyoneller genelde projeye göre hazırladıkları script ve pluginleri Maya’nın açık yapısı sayesinde çok kolayca kullanabilmektedirler.

3 Boyutlu Modelleme ve Animasyon programı olan Maya’nın, kullanıcı en iyi şekilde öğretmeyi hedefleyen ders içeriği ve uygulamalı projeleriyle eğitim vermekteyiz.  Bu sayede, Autodesk Maya Programı ile yeni tanışan ya da daha önce farklı 3D Modelleme programları kullanmış olan kişilerin projelerini ve hayallerini hayata geçirmelerini sağlamaktayız.

Maya Rigging Rigleme Kursu Ankara

Maya için birçok özel şirket ve kişi öğrenimi ve eğitimi alanında da etkileşimli ortamda çalışan multimedya ürünleri geliştirmişlerdir. Yazılım sektöründe üzerine yeryüzünde en fazla eğitim desteği verilen bir yazılım olmasıda önemini anlamak açısından önemlidir.

 

MAYA EĞİTİM PROGRAMI ALABİLENLER :

Sahada çalışan ve yazılımın son sürümü ile becerilerini geliştirmeye çalışan uzmanlar.
Mevcut demo makaralarını ve pazarlanabilirlik özelliklerini iyileştirmek isteyen orta düzey kullanıcılar.
Yeni başlayanlar, 3D animasyon sektöründe yeni kariyer seçeneklerini keşfetmek istiyorlar.

 

Kurslar hakkında bilgi
Maya eğitim kursları size 3B tasarım ve animasyonların temellerini öğretecektir. Öğrenciler, Skinning, Aydınlatma ve Oluşturma ve Faydalı Kısa yollar, Tekstüre ve Doku Eşleştirme, Adobe Photoshop Temelleri, Dokuların Döşenmesi ve Katmanlanması, Organik Olmayan Bir Nesneyi Tekstüre Etme ve Doku Dikkat Etme gibi Maya temellerini öğrenecekler.

Ayrıca, Maya eğitim kursumuzdaki öğrenciler, ileri aşamalarda Dosya Dokuları, Zihinsel Işık Gölgelendiricileri, Maya Hypershade, Grafik Düzenleyici ve Anahtar Çerçeveleme, Deformer ve Yol Animasyonu, Kümeler, Blend şekilleri ve bağlantıları, İfadeler ve Arma, Lamba Animasyonları ile gelişmiş Gölgeleme ağlarını da öğrenecekler .

Maya eğitim dersini aldıktan sonra, kendinizi geliştirmek isterseniz ileri derslerden de alabilirsiniz.

Maya Animasyon Kursu Ankara

Bilgisayar Kursu Fiyatları Ankara

Tel : (0312) 419 26 08
Cep : 0534 513 16 40
Email : info@bbkagp.com
Instagram : @bbkagp