Ankara Unreal Kursu Oyun Tasarım & Sinematik Film Animasyon

Medya ve Grafik iletisim 2

Unreal Kursu Hafta içi hafta sonu ve esnek eğitim saatleri ile Unreal ile gerçekçi örnekler ile

Unreal Engine Kursu Ankara

Unreal Kursu Ankara

Ankara Unreal kursu sıfırdan başlayarak model yerleştirme, kaplama, ışıklandırma ve oyun hazırlama konularını kapsamaktadır. Unreal kursu fiyatı oldukça uygun olup, çalışmaya başladıktan hemen sonra geri kazanmış oluyorsunuz.

Unreal eğitim kursumuz, konuları Unreal’ın iç tasarım uygulamanıza nasıl yardımcı olabileceğini, TV prodüksiyon becerilerinizi geliştirmenize veya yeni bir video oyunu oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Profesyonellerin kullandığı 3 boyutlu oyun tasarımı yazılımını kullanarak oyun geliştirmeyi öğrenin. Unreal Engine 4. Bu ödüllü motor, günümüzün en iyi oyunlarının çoğunu oluşturmak için kullanılır.

Unreal Engine Özel Ders Ankara Profesyonel

Yeni başlayanlar için bu Unreal Engine 4 Kursu ile Video Oyun Geliştirme öğrenin

  • Projeler ve Düzeyler
  • Aktör Çeşitleri
  • Kafesler ve fırçalar
  • Aydınlatma
  • Malzemeler
  • Karakterler ve giriş
  • Çarpışmalar
  • Blueprint Mantığı ve Verileri
  • Kullanıcı arayüzleri
  • Ses

Modern Oyun Tasarımı Yazılımını Kullanarak Oyunları Geliştirin ve Bir Sanat 3D Oyun Motoru’nu Çalıştırın.

Unreal Engine, Develop Industry Excellence Awards ve Game Developer Magazine gibi çeşitli kuruluşlardan birçok kez “En İyi Oyun Motoru” ödülünü kazandı.

Unreal Engine, Borderlands, Gears of War, BioShock, Mass Effect ve yüzlerce daha fazlasını içeren birçok gişe rekorları kıran oyun ve oyun serileri geliştirmek için kullanıldı.

Yıllardır, Unreal Engine sadece büyük şirketler için uygun fiyatlı, ancak 2015’ten itibaren, Unreal Engine 4, Epic Games oyun satışlarınızın% 5’ini ödemeyi kabul ettiğiniz sürece artık tamamen ücretsiz.

Unreal Engine Özel Ders Ankara Fiyatı

Bu Video Oyunu Tasarım Kursundaki Unreal Engine 4’ü öğrenin

Ders sıfırdan başlayacak ve programlama bilgisi gerekli olmayacaktır, böylece temel bilgisayar becerilerine sahip olan herkes atlayabilir ve Unreal Engine 4 eğitimine başlayabilir!

Kursun ilk kısmı, Unreal Engine 4’ü çalıştırmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olacak ve Engine’i kullanarak oyun geliştirme ile ilgili temel kavramları tanıtacaktır. Ardından, oyunlarınızı sahneye taşımak için güzel ortamlar yaratmanız için gereken tüm becerileri öğreneceksiniz. Daha sonra, oyun kurallarınızı ve davranışlarınızı tanımlayabilmeniz, böylece sağlık ve envanter gibi verileri takip edebilmeniz için oyunlarınız için mantığın nasıl yazılacağını öğreneceksiniz. ve oynanabilir karakterler oluşturun. Herhangi bir aksiyon oyunu için çarpışmaları ve hasarları, temel kavramları öğreneceksiniz. UMG Düzenleyicisi’ni kullanarak kullanıcı arayüzleri oluşturmayı öğreneceksiniz, böylece menüler, yük ekranları ve HUD’lar gibi şeyleri oyununuza ekleyebilirsiniz. Son olarak, sesin Motor içinde nasıl çalıştığını öğreneceksiniz, böylece oyununuza müzik, diyalog ve ses efektleri ekleyebilirsiniz.

Unreal Engine Özel Ders Ankara Uygun Medya

Kursun tamamlanmasından sonra, oyunlar için fikirleri, şekillendirdiğiniz ve tanımladığınız ortamları kullanan oynanabilir oyunlara dönüştürmek için gerekli becerilere sahip olacaksınız ve Unreal Engine 4’te bir oyunu nasıl yapacağınızı anlayacaksınız.

Unreal Engine Özel Ders Ankara Uygun Fiyat

Hedef kitle kimdir?

Bu video oyun geliştirme kursu, oyun oynamakla ilgilenen ve UE4 kullanarak sıfırdan bir oyun tasarlamayı öğrenen mutlak yeni başlayanlar içindir.

Programlama deneyimi gerektirmez

Bilgisayar Kursu Fiyatları Ankara

Tel : (0312) 419 26 08
Cep : 0534 513 16 40
Email : info@bbkagp.com
Instagram : @bbkagp