Model Page Header-3
hecklist-Private-Lesson-2-3.png

Marvelous Designer / CLO3D Kursu Ankara

3D işinde misiniz ve işinize özel 3 boyutlu kumaşlar eklemek ister misiniz? Belki de fikirleri gerçekçi bir şekilde sunmak isteyen bir moda tasarımcı sın? Desen tabanlı bir arayüzün üstesinden gelmek ilk başta zor olabilir. Bu derste, Marvelous Designer, bilgileri öğrenecek, arayüze alışacak ve yeni düşünme biçimini öğreneceksiniz.

Marvelous Designer Kursu Ankara

Öncelikle, Marvelous Designer’daki kalıp-temelli yaklaşımın temellerini anlayacaksınız. Ardından, kullanılabilecek farklı araçları keşfedecek, aksesuar ve malzeme nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. Son olarak, pozlamayı ve animasyonu keşfedecek ve kıyafetinizin son sonucunu iyileştirmenin yollarını keşfedeceksiniz. Bu kursun sonunda, Marvelous Designer arayüzü ve araçlarının sağlam bir anlayışına sahip olacaksınız ve saatlerce sürecek sıfırdan heykel veya modelleme öğrenmek geçmişte kaldı.

Marvelous Designer Kursu Ankara

3D modelleriniz için oyunlar, animasyon filmleri, reklamlar, çevrimiçi sanal kataloglar, DAZ / Poser / iClone ve SecondLife, Sansar, SIMS 4, Renderosity vb.

Moda Tasarım Kursu Ankara

Uzun zamandır devam eden kendi kendine öğrenme girişimlerindeki zaman kaybını ve sıkıntıları giderin.

Dikiş deneyimine sahip olmazsanız bile, daha önce hiç MD kullanmadıysanız veya nasıl desen yapılacağını bilmiyorsanız, eğitimimizle ihtiyacınız olan tüm giysileri hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz.

Marvelous Designer Kursu Ankara Çankaya

Bu eğitim herkes için tasarlanmıştır; Tamamen yeni başlayanlardan, yeni teknikler ve ileri düzey püf noktaları öğrenmek isteyen orta / ileri seviyedeki kullanıcılara kadar.

Moda Tasarım Kursu Kızılay

İş akışımın tamamını izleyerek, elbise yapma mantığını anlayacaksınız ve onlar için herhangi bir desen veya öğretici olmasa bile, her türden kıyafetleri yaratabileceksiniz.

Marvelous Designer Kursu Ankara Karanfil

Ayrıca ortaya çıkan herhangi bir giysi simülasyon problemini nasıl çözeceğinizi de öğreneceksiniz.

Moda Tasarım Bilgisayarda Kursu Ankara Kızılay

Yeni beceriler kazanacak ve iş fırsatlarını artıracaksınız.

Yaratici Fikirler

Tel : (0312) 419 26 08
Cep : 0534 513 16 40
Email : info@bbkagp.com
Instagram : @bbkagp

Başarıya Doğru
Workspace
Bilgisayar Kursu Fiyatları Ankara
İnstagram’da :

[enjoyinstagram_mb_grid]

[aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”coins” text=”İndirimli Fiyatlar” relationship=”dofollow” url=”#fiyat”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”pencil” text=”İletişime Geç” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/iletisim/”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”newspaper” text=”Diğer Dersler” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/”]

Girl working with laptop

Profesyonel Özel Ders Ankara