Ankara Kurgu Montaj Video Edit Animasyon Kursu

Medya ve Grafik iletisim 2

Premiere Pro Edius Final Cut v.b. ile Video Edit, animasyon, Video ses değiştirme Kursu Ankara

Kurgu Montaj Seti

Kurgu Montaj Kursu Ankara

Ankara Kurgu Montaj kursu sıfırdan başlayarak video kesme, birleştirme, seslendirme, ses kurgu, renk değişimi, animasyon, maskeleme, yeşil perde, görsel efekt v.s. ile devam ediyor. Kurgu Montaj Video Edit Kursu fiyatı oldukça uygun olup, çalışmaya başladıktan hemen sonra geri kazanmış oluyorsunuz. Kurgu Montaj dersleri tercihe göre Premiere Pro, Edius, Final Cut vey Sony Vegas ile çalışılabilir.

Video kliplerle, harika ses efektleriyle ve daha havalı grafiklerle müzik klipleri, en havalı işlerden biri gibi geliyor. Müzik klipleri Kurgu Montaj işin en basit tarafı. Bir video editörü olmak için aşırı çabaya gerek yok. Size iş hakkında her şeyi anlatmak için bir kurs yeterli olacaktır.

Kurgu Montaj Kursu Ankara Kızılay

Bir video editörü, bir hikaye anlatmak için çekim, ses ve grafik kullanır. Hayattaki tipik bir gün, tedavileri ve hikaye tahtalarını oluşturmayı içerebilir; senaryolar geliştirmek; sosyal medya platformları için kısa biçimli günlük içerikten uzun biçimli dizilere kadar çoklu platformlar için video ve fotoğraf üretme ve düzenleme; ve grafikler, animasyonlar, özel efektler, müzik, ses efektleri ve ses ısırmaları yaratmak ve eklemek ve eklemek.

Kurgu Montaj Kursu Fiyatları Ankara Kızılay

Kurgu Montaj Kursu Fiyatları Ankara Kızılay

Eleştiriler Nasıl Ele Alınır?
Video editörü, internetin video yapım şirketi Mighteor’ın kurucusu ve CEO’su Elizabeth Giorgi, bir video editörü de içeriğin çevrimiçi değerini en üst düzeye çıkarmaya ve parçanın son halini uygun dağıtım platformuna hizalamaya yardımcı oluyor. Kitle gelişimi ve tutarlı ve kapsamlı içerik sağlamak için diğer departmanların üyeleri veya bir editör ekibi ile çalışmak da günlük ezmenin bir parçası olabilir.

Kurgu Montaj Kursu Ankara Premiere Pro

Tüketici Raporlarında otomatik bir test video editörü / fotoğrafçısı olan David Abrams, “Bir fotoğrafçı tarafından çekilen ham görüntüleri çarpıcı bir videoya dönüştürmek benim işim” diyor. Bir yapımcıyla çalışabilir ya da size rehberlik edecek bir betik kullanabilirsiniz, ancak her parçanın genel tonu editörün elindedir, diyor Abrams, bu yüzden bir videonun hedeflerine ulaşıp ulaşmadığı genellikle düzenleme paketinde kararlaştırılır.

Bir video editörü hangi becerilere ihtiyaç duyar?

“Hikaye anlatımı, bir video editörünün sahip olması gereken bir numaradır” diyor Abrams, videoyu izleyicilerinizin gözünden görmeniz gerektiğini ve düzenlemelerinizin anlattığınız hikayeyi nasıl etkilediğini düşünmeniz gerektiğini belirtti.

Apple’ın Final Cut Pro ya da Adobe’nin Premiere Pro gibi düzenleme araçlarının bilgisi, yetenek setinizi geliştirmek için lynda.com gibi bir öğretim sitesine abone olmayı ya da abone olmayı öneren Abrams.

Kurgu Montaj Kursu Fiyatları Ankara Kızılay

Giorgi’yi ekledikten sonra, “After Effects ile Deneyim, renk derecelendirme ve ses yazılımları, ayrıca en son cep telefonu, size paha biçilmez bir değer katacaktır.”
Detaylara dikkat ve yanal ve görsel olarak düşünme yeteneği de önemlidir.

Video düzenleyicinin yöneticisi kimdir?

Başlangıçta bir video editörü, CEO’ya rapor verebilirken, daha büyük bir şirketin video editörü, dijital içerik editörüne rapor verebilir.

Bu pozisyonda nasıl ilerleyebilirim?
En son teknoloji ve dijital trendlerden en iyi şekilde haberdar olun ve düzenleme becerilerinizi geliştirmeyi asla bırakmayın — bu, yeni araçlara öğrenme ve uyarlamayı içerir.

 

Kurgu Montaj Kursunda Neler Anlatılır?

  • Adobe Premiere Pro Genel Bakış
  • Bir Projeye Başlamak
  • Organizasyon ve Altbölüm
  • Zaman Çizelgesi ve Temel Düzenleme Araçları
  • Adobe Premiere Pro’da Ses Düzenleme
  • Adobe Premiere Pro’da Video Efektleri
  • Renk Düzeltme ve Sınıflandırma
  • Başlıklar ve Hareket
  • Render Alma ve Dosya Gönderme
  • ve daha fazlası!

Kurgu Montaj Kursu Fiyatı Ankara Kızılay

Bilgisayar Kursu Fiyatları Ankara

Tel : (0312) 419 26 08
Cep : 0534 513 16 40
Email : info@bbkagp.com
Instagram : @bbkagp