Fransızca kursu Ankara

[aio_button align=”left” color=”red” size=”medium” icon=”skype” text=”İnternet’ten Ders” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/internettan-ders-ozel-ders-ankara/”]
[aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”coins” text=”İndirimli Fiyatlar” relationship=”dofollow” url=”#fiyat”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”pencil” text=”İletişime Geç” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/iletisim/”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”newspaper” text=”Diğer Dersler” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/”]

Fransızca Kursu Ankara

Günlük durumlarda sözlü ve yazılı Fransızca iletişim kurma kapasitenizi geliştirin ve iyileştirin

Etkileşimli öğretme yaklaşımımız sıradan günlük durumlarda iletişim kurmaya odaklanır. Temel öncelik, anlayışınızı ve kendinizi ifade etme yeteneğinizi geliştirmek.

Fransızca Kursu Ankara Kızılay

İçerik ve aktiviteler: gramer yapılarını ve kelime bilgisini öğrenmede metodik bir yaklaşım; günlük evrak ve haber makalelerinin tartışılması; belirli iletişim durumlarında iletişimsel konuşma ve yazma pratiği.

Yararları:
Sözlü iletişim ve etkileşime odaklanan bir Fransızca kursu
Dilinizi Fransızca olarak gevşetmenin mükemmel yolu!

Fransızca Özel Ders Ankara Kızılay

Bizim önerimiz:
Fransızca Kursu, Fransa’daki konaklamanın en iyi şekilde yararlanmanın ideal yoludur. Fransa’daki zamanınızdan yararlanmak ve kendi ilgi alanınızın dilini öğrenmek için Fransızca altyapı oluşturmak en iyisi.

Fransızca Özel Ders Ankara Kızılay Fiyatı

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için hangi Fransızca kursunun en uygun olacağı konusunda tavsiye almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Fransızca Kursu Ankara Fiyatı

 

Yeni başlayanlar için  ders veriliyor. Daha geleneksel öğrenim biçimleriyle karşılaştığınız ağrı engellerinin hiçbiri yoktur. Orta seviyedeki öğrenciler de dile yeni bir şekilde yaklaşma fırsatından yararlanabilirler.

Fransızca Kursu Ankara Kızılayİyi konuşmak isteyen insanlar. Tam ilk dersten itibaren, dilin sesine ve sizi doğru konuşmanıza odaklanıyor. Telaffuz açısından size anında geri bildirim veriliyor ve kelimenin her bir hecesini duyurduğunuzdan emin olmanızı sağlar. Bu, öğrenmenin, ilk seferinde doğru yapmanın ve hafızanıza girecek kelimeleri öğrenmenin güçlü bir yoludur.Fransızca Kursu Ankara Kızılay Fiyatı