Ankara Houdini Kursu Dinamik Modelleme & Game Asset Tasarımı

Medya ve Grafik iletisim 2

Houdini Kursu Hafta içi hafta sonu ve esnek eğitim saatleri ile ve Houdini ile Modelleme Örnek çizimler ile konu anlatımı

Houdini Kursu Ankara

Houdini 3D Kursu Ankara

Houdini FX Kursuna Genel Bakış

Bugünün VFX sanatçılarının derin bir teknik bilgi ve yaratıcılık cephanesine sahip olmaları gerekiyor. VFX kurslarımız filmlerde görsel efektler için kullanılan endüstri standardı yazılım olan Houdini’ye odaklanmaktadır. Houdini’nin güçlü endüstrinin varlığı da oyunlar ve sanal gerçeklik alemlerinde artmaktadır.

Houdini Kursu Ankara Kızılay

Size genç VFX sanatçısı işlerindeki rekabette bir adım önde olmanızı sağlayacak becerileri öğreteceğiz.

Houdini Kursu Ankara Çayyolu

Elemanları kontrol etme gücünü hayal edin: su akışını yönlendirmek, dumanı biçimlendirmek veya alevler oluşturmak. Bir milyon minik partikülün hareketini mikro yönetme yeteneği ne durumda? Veya araçların, binaların ve tüm dünyaların imhasını düzenleyin mi? Daha da iyisi, tüm bu özellikleri aynı anda yapmaya ne dersiniz? Özet olarak, bir FX sanatçısı olarak çalışmanın anlamı budur (aka, teknik direktörü etkiler). FX sanatçısının rolü, güçlü kodlama pirzola, matematiksel akıllılar, fiziğin takdir edilmesi ve her şeyin üzerine inşa edileceği sağlam bir sanat temeli gerektiren eğlence tasarımında en çok talep edilenlerden biridir. FX / Houdini Programımızın devreye girdiği yer burasıdır. Film endüstrisi standardı araç Houdini’nin kullanımına dayalı kapsamlı bir sınıf grubuyla öğrenciler, pyro ve akışkan efektleri, kumaş, kalabalık, yıkım ve daha fazlasını nasıl yapacağını öğreneceklerdir. Program aynı zamanda bir oyun geliştirme stüdyosunda FX tabanlı bir rol arayanlar için, parçacıkları, çevresel ve diğer simülasyon temelli animasyonları tümüyle derinlemesine kapsanan gerçek zamanlı bir boru hattı içinde kontrol etmenin benzersiz taleplerini içeren eğitimi içerir.

Houdini Kursu Ankara Çankaya

Amacımız bir stüdyo prodüksiyon hattı içerisinde neyin işe yarayacağını öğrenmenizi sağlamaktır ve bu dersin sonunda kendi portföyünüze sahip olacaksınız ve uygularken becerilerinizle konuşabilecek bir mentor ile güçlü bir ilişki kuracaksınız işlere. Ek olarak, size sektördeki ağ oluşturmanın ve fark edilmenin en iyi yollarını öğreteceğiz. Burası, öğrencilerin etkileyici çalışan profesyoneller olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış görsel efekt kursudur.

Houdini Kursu Fiyatı Ankara Kızılay

Bu kurs, Houdini’deki modelleme konusunda rahat etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her zaman olduğu gibi, yol boyunca çeşitli teknik ve sanatsal düşünceleri keşfederken, her bir öğeyi belirli bir amacı göz önünde bulundurarak, şeyleri öğrenmek için uygulamalı bir yaklaşım izleyeceğiz.

Houdini Kursu Fiyatı Ankara

Konulardan bazıları şunlardır: prosedürel modelleme, geleneksel sert yüzeyli modelleme, arazi aracı seti, eğri tabanlı modelleme ve etkileşimli olarak Houdini’nin vitrindeki şeylerin nasıl inşa edileceği.

Houdini Kursu Kızılay Ankara,

Houdini’nin modelleme araçlarına her zamankinden daha ulaşılabilir ve modelleme, vfx çalışması, alet oluşturma, hobiler ve Houdini’yi daha iyi tanımak isteyenlere çok şey sunabilir Genel olarak. Kendim gibi geleneksel bir 3B sanatçı geçmişinden geliyorsanız, bu kurs kesinlikle Houdini’nin modelleme araç setini çok daha az korkutucu hissettirecek ve teknik sanatçılar için, daha ileriye atlamak için bir sıçrama tahtası olarak kullanılabilecek çeşitli modelleme yöntemlerini de iyi bir şekilde inceleyecektir. boru hattı ve takım geliştirme.

Houdini Kursu Ankara

Houdini modelleme kopya sayfası – yararlı bir kısayol tuşları ve ilgili arayüz bilgileri koleksiyonu gibi yararlı kaynaklar da alırsınız. Ayrıca, arazi araç seti ve döngülerle öğreniminizi hızlandırmanıza yardımcı olacak ilave sahne dosyalarına da erişebilirsiniz.

 

[aio_button align=”left” color=”red” size=”medium” icon=”skype” text=”İnternet’ten Ders” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/internettan-ders-ozel-ders-ankara/”]
[aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”coins” text=”İndirimli Fiyatlar” relationship=”dofollow” url=”#fiyat”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”pencil” text=”İletişime Geç” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/iletisim/”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”newspaper” text=”Diğer Dersler” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/”]

Bilgisayar Kursu Fiyatları Ankara

Tel : (0312) 419 26 08
Cep : 0534 513 16 40
Email : info@bbkagp.com
Instagram : @bbkagp