Ankara Game Asset Modelleme ve Dokulandırma Kursu

Medya ve Grafik iletisim 2

Game Asset Kursu Hafta içi hafta sonu ve esnek eğitim saatleri ile

Game Asset Tasarım Kursu Ankara

Game Asset Modelleme ve Doku Tasarım Kursu Ankara

Game Asset Tasarım kursu sıfırdan başlayarak 2 boyutlu, 3 boyutlu, animasyon ve dokulandırma konularını kapsamaktadır. Game Asset Modelleme fiyatı oldukça uygun olup, çalışmaya başladıktan hemen sonra geri kazanmış oluyorsunuz.

Game Asset Design eğitim kursumuz, konuları 3Ds Max ve Photoshop programlarını kullanarak 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizim yerleştirme, Asset Store ile çalışma, oyun prodüksiyon becerilerinizi geliştirmenize veya yeni bir video oyunu oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Game Asset Tasarım Kursu Ankara

Oynadığınız oyunları tasarlamak ve gelişen oyun tasarım endüstrisinin bir parçası olmak istiyorsanız, bu kurs tam size göre.

En başından itibaren, bir oyun tasarımcısı olarak düşünmeye ve çalışmaya teşvik edilecek ve kendi fikirlerinizi geliştirme becerileri kazanacaksınız. Kendi oyunlarınızı tasarlayacak ve prototip oluşturacak, oyun sunumları yapacak ve dijital varlık oluşturma, tel çerçeveleme ve 3B modelleme becerilerinizi geliştireceksiniz. Ayrıca, zengin bir bilgi temeline dayanan oyunlar yaratmanıza yardımcı olacak oyunların temel teorilerini, kavramlarını ve analiz yöntemlerini öğreneceksiniz.

Game Asset Tasarım Kursu

Game Asset Tasarım Kursu, çeşitli platformlarda yenilikçi oyunlar için görüntüler ve varlıklar tasarlamak isteyen hırslı öğrenciler içindir. Görsel anlatım ve oyuna odaklanarak karakter ve çevre tasarımını kapsar.

Ekibimiz, başarılı oyun tasarımı için gerekli olan özgünlük ve yaratıcılığa yönelik size ilham verecek ve rehberlik edecektir. Yaratıcı öğrencilerden oluşan samimi bir topluluğa katılarak, deneyselliğe önem veren dinamik Sanat ve Medya Okulumuzun bir parçası olacaksınız.

Game Asset Modelleme Kursu Ankara

Çeşitli öğrenme yöntemleri, kursu teşvik eder – bunlar arasında dersler, seminerler, pratik atölye çalışmaları ve bireysel eğitimlerin yanı sıra düzenli saha gezileri bulunur.

Mezun olduğunuzda, bu hızlı tempolu sektöre girmeye hazırlanırken profesyonel bir standartta araştırma yapabilecek, geliştirebilecek ve üretebileceksiniz.

Size 2d ve 3d oyun sanatı üretiminin temellerini, ayrıca oyunlar için konsept sanatını ve güncel nesil oyun sanatı iş akışını göstereceğiz. Dört kursun her biri oyun sanatı pratiği hakkında bilginizi geliştirecek olsa da, her modül belirli bir alanı öğretmek için tasarlanmış bağımsız bir ünitedir.

Uzmanlığın sonunda, yüksek kaliteli oyun sanatı varlıklarının yaratılması hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olacaksınız. Bu kurslar sayesinde Maya, Unity, Photoshop, Sketchup, ZBrush, Marmoset Toolbag ve Substance Painter kullanacaksınız.

Game Asset Ankara

Bir sonraki büyük oyunun üzerinde senin adın var

Video oyun endüstrisinde önemli bir oyuncu olmayı hayal ediyorsunuz. Epic Games, Nintendo veya Sony gibi şirketler için çalışmak isteyebilirsiniz. Belki siz de bazı mezunlarımız gibi Fortnite, Sea of ​​Thieves ve Assassin’s Creed gibi üçlü A oyunları üzerinde çalışmak istersiniz? Henüz nereye varmak istediğinizden emin olmayabilirsiniz, ancak kesin olan bir şey var. Oyun oynamayı seviyorsun. Maceraya can atıyorsun. Oyun oynamak, başka bir aleme kaçmanızı sağlar. Farklı olabileceğiniz bir yer. Sizin gibi insanlarla bağlantı kurabileceğiniz yer. Başka hiçbir şey size aynı aceleyi vermez. Oyuna bakış açınız bir kullanıcının bakış açısının ötesine geçti. Şimdi deneyiminizi analiz ediyorsunuz. İlginç bir şekilde yaratıcısın ve anlatacak hikayelerin var. Hayal ettiğinizde, hayranlarınızın keyif alacağı senaryolar, karakterler ve ortamlar hakkındadır. Eskiz defteriniz, yarattığınız oynanabilir dünyalarla dolu. Teknolojideki gelişmeler, bunu oyun geliştiricilerinin yüksek talep gördüğü büyüyen bir endüstri haline getiriyor. Şimdi senin sıran. Bir sonraki seviye elinizin altında.

 

Uygulamalı Öğrenme Projesi

Bu uzmanlıkta öğrenciler, oyunlar için piksel sanatı varlıkları yaratacak, oyunlar için düşük polili 3B varlıklar yaratacak, kompozisyonun nasıl çalışılacağını anlayacak, çevre konsepti resmi oluşturacak, güncel bir gen foto-gerçekçi oyun desteği yaratacak. Bu uzmanlık kapsamındaki her kurs, öğrencilere çalışmalarını göstermeleri ve daha önce yaptıklarını geliştirmeleri için birçok fırsat sunar.

Bilgisayar Kursu Fiyatları Ankara

Tel : (0312) 419 26 08
Cep : 0534 513 16 40
Email : info@bbkagp.com
Instagram : @bbkagp