Model Page Header-3
hecklist-Private-Lesson-2-3.png

Online Çevrimiçi Bilgisayar & İngilizce Kursu Ankara

[aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”coins” text=”İndirimli Fiyatlar” relationship=”dofollow” url=”#fiyat”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”pencil” text=”İletişime Geç” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/iletisim/”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”newspaper” text=”Diğer Dersler” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/”]

Online ders almak zaman ve ulaşım açısından çok faydalı. Farklı programlar ve tercihe olan seçilen araçları kullanarak gerçekleşen internet üzerinden ders, denenmiş olup, giderleri çok düşürüyor. İkran görüntüsü paylaşarak kaliteli mikrofonla yapılan dersler canlı olarak yapılıyor.

Dersler, RODE markası model NT2A mikrofon’la yapılıyor. Ses kalitesinden ve derslerin verimli geçmesinden emin olabilirsiniz.

internetten Özel Ders Uygun Fiyat

İnternetten Özel Ders NT2-A_kit_noscrew2711

 

İletişime geçerek, saat ayarlayarak, dersimizi hemen başlayabiliriz.

 

Tüm kursu isteyenler yaş grubu farketmeksizin, çevrimiçi derslerden yararlanabilir. Çevrimiçi kurslar esneklik, uygun fiyatlı eğitim ve çeşitli akademik fırsatlar sunar. Yüztüze öğrenmeyi deneyimlemek isteyen uzaktan öğrenenler, yüzyüze eğitimini çevrimiçi öğrenmeyle harmanlayan karma kurslara kaydolabilir.

Kursumuz yüzlerce uzaktan öğreniciye çevrimiçi öğrenmenin kendilerini nasıl etkilediği konusunda bir anket yaptı. Katılımcılar, etkileşime girme yetenekleri, sanal bir ortamda ne kadar iyi çalışabilecekleri ve çevrimiçi öğrenmeyi başkalarına tavsiye edip etmeyecekleri ile ilgili soruları yanıtladı. Çoğu soru için, yanıt verenlerin% 90’dan fazlası çevrimiçi derslerin faydalarını kabul etti ve takdir etti.

Çevrimiçi eğitimin faydaları ve eğitim ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

1. Esnekliği Planlama
Birçok öğrenci için, çevrimiçi öğrenmenin birincil yararı, zamanlama esnekliğini içerir. Bazı programlar, derece ve sertifika arayanların hemen bir kursa başlamasına izin verir. Diğer durumlarda, öğrenciler 16 haftalık geleneksel kurs ile sekiz haftalık hızlandırılmış kurs arasında seçim yapabilirler. Bu sayfa, daha sonraki bir bölümde hızlandırılmış kursların avantajlarını vurgular.

Çoğu çevrimiçi kurs, maksimum zamanlama esnekliği sağlamak için eşzamansız olarak çalışsa da, bazıları öğrencilerin belirli zamanlarda akranlarıyla işbirliği yapmasını veya sanal ofis saatleri sırasında bir profesörle buluşmasını gerektirir. Aday öğrenciler, çevrimiçi bir kursa kaydolmadan önce bu gereksinimleri araştırmalıdır.

 

2. Toplam Maliyetleri Düşürün
Pek çok aday öğrenci, çevrimiçi derslerin maliyet avantajlarını görmezden gelir. Çevrimiçi öğrenciler, kampüs içi derece ve sertifika arayanlarla aynı kredi başına öğrenim ücretini ödeyebilse de, kampüs içi konaklama veya yemek planları için ödeme yapmazlar. Öğrenciler ayrıca işe gidip gelmeyi ortadan kaldırarak zamandan ve paradan tasarruf ederler.

Diğer maliyet tasarrufları, özellikle çevrimiçi öğrenciler dijital sürümler satın alabiliyorsa, daha ucuz ders kitaplarını içerir. Çevrimiçi öğrenciler, yarı zamanlı öğrenci olarak kalifiye olmak için yeterli krediyi aldıkları sürece, hibe ve krediler gibi federal mali yardım programlarına başvurabilirler. Çoğu kolej, çevrimiçi derece ve sertifika arayanların ihtiyaç temelli hibeler ve başarı temelli burslar dahil olmak üzere kurumsal yardım için başvurmalarına da izin verir.

 

3. Daha Rahat Öğrenme Ortamı
Her yerde çalışma yeteneği ile, çevrimiçi öğrenciler ders çalışmalarını evde, bir kafede veya bir kütüphanede tamamlayabilirler. Çevrimiçi öğrenmenin bu avantajı, öğrencilerin kendilerine en uygun ortamda çalışmalarını sağlar. Yeni çevrimiçi derece ve sertifika arayanlar farklı yerleri araştırdıkça, güvenilir bir internet bağlantısı ve dikkat dağıtıcı az şey sunan yerlere odaklanmalıdır. Dikkate alınması gereken diğer bir faktör, bazı tesislerin tablolarında bir bilgisayar ve referans materyalleri için alan eksik olabileceğinden, alan gereksinimleridir.

 

4. Hızlandırma Seçenekleri
Çevrimiçi bir kursa başlamadan önce, öğrenciler çevrimiçi öğrenme deneyimini tanımlayabilecek üç terimi anlamalıdır. Eşzamansız olan ilk terim, planlanmış toplantılar düzenlemeyen bir kursu ifade eder. Öğrenciler işleri uygun zamanlarda tamamlarlar ancak yine de son ödev tarihlerini karşılamaları gerekir.

İkinci terim olan eşzamanlı, eşzamansızın tersini tanımlar. Kampüs içi kurslar gibi, eşzamanlı çevrimiçi kurslar, profesörün öğrencilere Zoom veya başka bir video konferans hizmeti üzerinden talimat verdiği belirli toplantı sürelerini korur.

Son olarak, hızlandırılmış, 16 haftadan daha kısa süren kursları ifade eder. Hızlandırılmış kurslar, aynı akademik gereksinimleri karşılar ve dışarıdan çalışma veya aile zorunluluğu olmayan öğrenciler için en iyi sonucu verir.

 

5. Coğrafi Esneklik (yaşadığınız yerin farketmeksizin)
Çevrimiçi eğitimin esneklikle ilgili bir başka avantajı, potansiyel öğrencilerin coğrafi konumuyla ilgilidir. Ülkenin en iyi kolej ve üniversitelerinin çoğu çevrimiçi dereceler ve sertifikalar sunar, bu da öğrencilerin birinci sınıf bir okula gitmek için yer değiştirmelerine gerek olmadığı anlamına gelir. Herhangi bir yerden eğitim alabildikleri için taşınma masraflarına maruz kalmazlar. Farklı şehirler arasında yaşamanın maliyeti büyük ölçüde değişebileceğinden, bu esneklik paradan da tasarruf sağlar.

Para biriktirmenin yanı sıra, taşınmaya gerek kalmaması, diploma ve sertifika arayanların arkadaşlıkları ve profesyonel ilişkileri sona erdirmesine gerek olmadığı anlamına gelir. Ayrıca geniş aile üyelerine daha yakın yaşayabilirler. Çevrimiçi derslerin bu avantajları, daha fazla duygusal refah ve daha az strese yol açabilir.

 

6. Kariyer Gelişimi
Geleneksel olmayan öğrenciler, kariyer gelişimi ile ilgili çevrimiçi derslerin iki önemli avantajından yararlanır. Birincisi, bir sertifika veya derece, bir çalışanı zam için uygun hale getirebilir. İkinci olarak, bazı şirketler yönetim düzeyindeki pozisyonları lisans veya yüksek lisans derecesine sahip çalışanlarla sınırlar. Bir derece kazanmak, maaşların artmasını da içerebilecek bir terfiye yol açabilir.

Somut kariyer avantajlarının yanı sıra, çoğu çevrimiçi derece ve sertifika, öğrencilerin eğitim alırken çalışmaya devam etmelerine de olanak tanır. Öğrenciler gündüzleri çalışabilir ve akşamları veya hafta sonları ders çalışmalarını tamamlayabilirler. Ek olarak, çalışan öğrenciler yeni bilgi ve becerileri işlerine hemen uygulayabilirler.

 

7. Teknik Becerilerinizi Geliştirin
Çevrimiçi öğrenme, öğrencilerin işte ihtiyaç duydukları teknik becerileri geliştirmelerine yardımcı olabilir. Yeni beceriler arasında yeni yazılım paketlerini kullanma, çevrimiçi derinlemesine araştırma yapma ve tartışma panoları ve telekonferans gibi çeşitli biçimlerde çevrimiçi olarak etkili bir şekilde iletişim kurma becerisi yer alabilir. Giderek daha fazla pozisyon çalışanların uzaktan çalışmasını gerektirdiğinden, işverenler genellikle bu becerileri talep etmektedir. Öğrenciler ayrıca bir özgeçmişe yeni beceriler ekleyebilir ve bunları bir iş görüşmesi sırasında tartışabilirler.

 

İnternet üzerinden yapılan dersin örnek videosu :

İnternet üzerinden yapılan dersin örnek videosu :

[aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”coins” text=”İndirimli Fiyatlar” relationship=”dofollow” url=”#fiyat”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”pencil” text=”İletişime Geç” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/iletisim/”][aio_button align=”none” animation=”none” color=”orange” size=”small” icon=”newspaper” text=”Diğer Dersler” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/”]

Girl working with laptop

Uygun Fiyatlarla Özel Ders

[aio_button align=”left” color=”red” size=”medium” icon=”skype” text=”İnternet’ten Ders” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/internettan-ders-ozel-ders-ankara/”]

[aio_button align=”left” color=”gray” size=”medium” text=”Hizmetler” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”https://www.bbkagp.com/vfx-uzman-kurgu-montaj-hizmetler/”]

[aio_button align=”left” color=”gray” size=”medium” text=”Diğer Dersler” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”https://www.bbkagp.com/ozel-ders-ankara-tasarim-grafik-bilgisayar-ingilizce/”]

[aio_button align=”left” color=”gray” size=”medium” text=”İletişim Bilgileri” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”https://www.bbkagp.com/iletisim/”]

 • Planınızı Seçin

 • Amount of space
 • Bandwidth per month
 • No. of e-mail accounts
 • No. of MySql databases
 • 24h support
 • Support tickets per mo.
 • starter

 • 1725

  Her Ders

 • 10GB
 • 100GB
 • 1
 • 1
 • Yes
 • 1
 • econo

 • 540

  Her Ders

 • 30GB
 • 200GB
 • 10
 • 10
 • Yes
 • 3
 • 490

  Her Ders

 • 440

  Her Ders

internetten Ders
Profesyonel Özel Ders Ankara