Medya Tasarım Ankara

Tüm Medya Tasarımları

Grafik Tasarim Animasyon 3 Boyutlu

Grafik Tasarım

Video Animasyon

3 Boyutlu Tasarım

8 Yıllık Tecrübe ile beraber Grafik ve Bilgisayar Eğitimleri ile Profesyonel Tasarımları Hizmetleri Alabilirsiniz.
İşlerinizde Reklam ve Tasarımın Önemli bir Yeri Olduğunu Unutmayın. Göz Kapmak Reklamı ve Tasarımın En Önemli Adımıdır.

PORTFOLİO İÇİN TIKLAYIN >>

3 Boyutlu Modelleme,

3D Animasyon

3Ds Max, zBrush, Maya, V-Ray v.b. Kullanarak
Modern Tasarımlar Hazırlanıyor

Portfolyo İçİn Tıklayın >>

Grafik Tasarım Freelance Grafiker Tasarımcı AnkaraGrafiker Tasarımcı Ankara - Bilgisayar Tasarım Kursları - Animasyon - Website TasarımıFilm Kurgu Montaj İkonu

Animasyon & Tanıtım Film

Kurgu & Montaj

Seslendirme

Portfolyo İçİn Tıklayın >>

Grafiker Slider WebsiteWebsite Tasarımı Ankara Uygun Fiyat Profesyonel Hizmet SEO çalışması Grafiker Ankara

Website Tasarımı

SEO Çalışmaları

Banner v.s. Tasarımları

Portfolyo İçİn Tıklayın >>

Website Tasarımı Ankara Uygun Fiyat Profesyonel Hizmet SEO çalışması Grafiker AnkaraWebsite Tasarımı Ankara Uygun Fiyat Profesyonel Hizmet SEO çalışması Grafiker AnkaraPresent Girl Grafiker
Grafiker Özel Ders Ankara Medya Tasarım

Grafik Tasarım

Video Edit

İngilizce

Özel Ders

Dersler İçİn Tıklayın >>

Bilgisayar Tasarım Programları (Photoshop, illustrator, After Effect, inDesign, Flash, 3Ds Max, ...
İngilizce Özel Dersleri (Başlangıç, Orta ve İleri Seviye, TOEFL, Konuşma Ağırlıklığıa)

3 boyutlu Tasarım Özel Ders 3d max v-ray Grafik Tasarım

3D Modelleme, Render ve Animasyon

Website Tasarımı Wordpress Joomla HTML5 PHP Grafik Tasarım

Website Tasarım, Sosyal Medya ve SEO Çalışması

Tasarımcı Çantası

2 Boyutlu Çizim, Tasarım ve Animasyon

Özel Ders Website Tasarım Grafik Tasarım

Özel Ders Birebir veya İnternet Üzerinden

Yaptıklarım


3D Modelleme & Render

Video Edit, Kurgu & Montaj

2D Tasarım


Post Production


Diğer Tasarımlar

Tanıtım film ve reklam filmi ürün tanıtımında çok önemli. Animasyon (Ankara) ile çok hızlı hizmetinizi anlatın ve çok hızlı hedef kitleye ulaşın. Reklam'da görselin çok önemi olduğu için grafik tasarımda çok önemli ve çekici olması için profesyonel olması lazim. Vektörel çizimler, ve png formatinde olan dosyalar bazen ücretsiz olarak internette yaygın, fakat, özel çizimleriniz için profesyonel hizmet almanız gerekmektedir. Website tasarımında SEO'yu dikkat alarak tasarlamak ticari hayatınızı alt üst edebilir ve çok büyük sıçrama yapabilirsiniz sektörde.

Hakkımda

Tebriz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve 2012 yılından bu yana Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Oyunları Teknolojileri üzerinde yüksek lisans yapmaktayım.

Çeşitli çalışma alanlarını kapsayacak şekilde 2005′ten beri farklı tasarım işleriyle uğraşmaktayım.

Çalışmalarım arasında, Afiş, Katalog, Broşür, Pano, v.b. tasarımları, 3 boyutlu modelleme, render işleri , video edit ve animasyon işlerine ilaveten website tasarım işleri bulunmakta olup çalışmalarımı titizlikle yürütmekteyim.

Yürüttüğüm tasarım uygulamalarında tek bir programa bağlı kalmayıp, çalışmalarımda tasarım prensiplerini esas almaktayım. Örneğin Website tasarım uygulamalarımda grafik tasarımın yanı sıra gereken programları da kullanıp sitenin arama motorlarına uygun yapıda olması için gereken çalışmaları yapmaktayım. Bunun yanı sıra Magazin ve Kitap tasarım uygulamalarında Adobe inDesign kullanarak dünyadaki güncel tasarım trendine uygun çalışmalar gerçekleştirmekteyim.

Çok iyi düzeyde İngilizce bilmekteyim (TOEFL iBT :87) ve belirttiğim çalışmalarımın yanında İngilizce öğretmenliği de (İran’da 3 yıl süreyle, Türkiye’de 4 yıl süreyle ) yapmaktayım.

Freelance Grafiker

Grafik Tasarim Website Tasarım Kurgu Montaj Ankara
Kurgu montaj, color correction, animasyon ve özel efekler hizmeti almak için hemen iletişime geçin. Bazen bedava olan hazır dosyalar internette istediğiniz efekti vermeyebilir. Profesyonel animasyon, kurgu montaj hizmetleri için hemen arayın.
Freelance Grafiker Tasarım Özel Ders Eğitmeni - Ankara

Çoğu işler grafikerin iş yerinde olmasına gerek duymamaktadır. İster websitesi tasarımı olsun, ister katalog tasarımı olsun, bazen işi bir sefer anlatıp hizmeti almak daha ucuz ve daha hızlı sonuçlar doğurabilir. Bunun yanı sıra grafikere sabit maaş ödenmesi yerine, iş bazlı proje başı ücretlendirme maliyet açısından daha tasarruflu olmaktadır.

Yılların Freelance tecrübesi ile beraber, kendi çalışma stilimi de çalışmalarıma katarak dünya çapında tecrübe kazanmak adına çalışmalar yürütmekteyim. Ankara’da ikamet ediyorsanız, iş yerinizde yüz yüze bir araya gelebilir, projeleriniz hakkında konuşarak size en uygun uygulamayı gerçekleştirebiliriz.

Özel ders istekleriniz için fiyatlandırma zaman ve programın detaylı bir şekilde hazırlanmasının ardından yapılmaktadır. Eğitim yeri olarak eğitimcinin evi, öğrencinin evi veya bir kurs merkezi seçenekleri mevcuttur. Şayet kurs merkezinde eğitim seçeneğini talep ederseniz, kurs merkezinin eğitim yeri için talep ettiği ücret fiyatlandırmaya eklenecektir.

Ankara Freelance Video Editor Effect Animasyon
Vektörel Animasyon, 2 boyutlu ve 3 boyutlu animasyon kullanarak ürün ve hizmet tanıtımı çok daha profesyonel olur. Bu hizmetlerden faydalanmak için hemen iletişime geçin. Website'de kullandığım profesyonel görseller le beraber profesyonel kodlamalarla müşterilerinizi dikkatını çekin ve ticaretinizde bir adım rakiplerden önde olun. Grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı ve reklam tasarımı olukça profesyonel birisinden alındığı zaman sonuçlar büyük fayda sağlayabilir.
Logo 3D SON2
Wordpress ve joomla kullanarak beleş temalardan faydalanarak hızlı şekilde acil web tasarım hizmetleri ve işleri yapılabilir. Ücretsiz eklemeler kullanarak, istediğiniz profesyonel site yapımı uygun fiyatla yapılır.